Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Harper Collins Polska

Rhonda Byrne, autorka światowego fenomenu „Sekret” przedstawia nowe, długo oczekiwane dzieło – „Największy sekret” - zaproszenie do odkrycia prawdziwego i trwałego szczęścia, które pomoże każdemu rozwiać lęki, niepokój i ból

„Największy sekret” otwiera drogę do życia w błogości i niczym niezmąconym szczęściu. Wypełniają go praktyczne rady, które z łatwością i natychmiast można zastosować w codziennym życiu, a wzbogacają prawdy odkrywające przed czytelnikiem zupełnie nową rzeczywistość. Poradnik, na który czekały miliony osób na całym świecie, ukazał się teraz też w Polsce. 14 kwietnia 2021 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins Polska pozycja trafiła do sprzedaży. Książka stanowi wyjątkowy drogowskaz w tych trudnych czasach, w których, jak nigdy, potrzebujemy szczęścia.

Share
"Sekrety świata", Harper Collins Polska
"Sekrety świata", Harper Collins PolskaŹródło: Materiały prasowe
dzm6cc6

Po wydaniu „Sekretu” w 2006 roku życie Rhondy Byrne odzwierciedlało jej pozytywny stan pod każdym względem - szczęścia, zdrowia, związków i finansów. Jednak pomimo obfitości radości i dobroci w życiu, coś skłoniło ją do dalszego poszukiwania prawdy - całej prawdy. To, czego ostatecznie się nauczyła, ponad 10 lat po wydaniu „Sekretu”, jest zawarte w tej książce.

„Sekret” pokazywał, jak zostać tym, kim chcesz być, robić to, czego pragniesz, i mieć to, co chcesz mieć. Nic się nie zmieniło. To uniwersalna prawda obowiązująca i dzisiaj, i wczoraj, i jutro.

dzm6cc6

Z kolei ta książka objawia największe odkrycie, którego może dokonać człowiek, i pokazuje sposób, w jaki możesz wyzbyć się negatywnych myśli, uwolnić się od problemów i tego wszystkiego, co niechciane, by wieść życie pełne nieustającego szczęścia.

Nie ma nic lepszego. Z wielką radością oddaję w twoje ręce „Największy sekret”.- Rhonda Byrne „Największy sekret”

O KSIĄŻCE

Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność

Ta prawda umykała przez tysiące lat, ponieważ nie widzimy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu.

W „Największym sekrecie” znajdują się odpowiedzi na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, a dzięki proponowanym praktykom mogą spełnić się pragnienia.

Oto największe objawienie w życiu. Oto przeznaczenie.

Informacja prasowa: Harper Collins Polska
dzm6cc6

Podziel się opinią

Share
dzm6cc6
dzm6cc6