Trwa ładowanie...

"Na krawędzi" Ruth Mancini już w sprzedaży!

Pełen zwrotów akcji, wielopoziomowy thriller, który daje do myślenia. Fenomenalnie utkana, sięgająca przeszłości intryga oraz szokujące zakończenie. Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazał się "Na krawędzi" - wartki thriller psychologiczny praktykującej adwokatki Ruth Mancini. To jeden z najbardziej zawiłych i pełnych zwrotów akcji dreszczowców, jakie ostatnio pojawiły się w księgarniach. Książka kilkukrotnie zaskakuje czytelnika zwrotami akcji, a bohaterki Tate i Ruth nieustannie mylą tropy, do tego stopnia, że rozwiązanie zagadki wydaje się niemożliwe.

Materiał sponsorowany przez HarperCollins
 Źródło: materiały partnera
d7ijqd6
d7ijqd6

Obsesja. Intryga. Zemsta

Tate Kinsella jako ostatnia widziała kobietę, która spadła z tarasu na dwudziestym piątym piętrze. Krążyły plotki, że Tate ma romans z jej mężem, więc stała się idealną podejrzaną.

Przyznała, że była z kobietą w budynku na chwilę przed jej śmiercią. Zapewnia jednak policję, że nie miała z tym nic wspólnego.

Prawniczka postanawia udowodnić niewinność Tate, ale szybko staje się jasne, że dziewczyna ma jakieś tajemnice. Czy naprawdę ma czyste sumienie i jest idealną ofiarą zbrodni doskonałej?

d7ijqd6

A jeśli nie, czy kogoś chroni? Kogo właściwie? I dlaczego?

Książce patronują: Wirtualna Polska, Portal Kryminalny, lubimyczytac.pl, nakanapie.pl, Bookreviews by Anita, Magazyn Pocisk

Oryginalny thriller, od którego trudno się oderwać, z pomysłowymi zwrotami akcji, skomplikowaną intrygą, do tego świetnie napisany. Kompletnie nieprzewidywalny.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Nie nadążałam z przewracaniem stron. Wszystko mi się w nim podobało. Doskonały.

d7ijqd6

– Claire Douglas

***

"Na krawędzi" zachwyciła mnie tak, jak prawie dziesięć lat temu zachwyciła mnie "Dziewczyna z pociągu". Kompulsywna, mądra, trzymająca w napięciu i meandrująca. Wspaniała! – Lisa Jewell

***

WOW! Jestem zachwycony – "Na krawędzi" jest fenomenalna. Tak doskonale zaplanowana. Naprawdę myślałem, że rozumiem, o co chodzi, ale wtedy Ruth kompletnie mnie zaskoczyła. Byłem zadziwiony jej genialnością. Książka gra na emocjach, do tego jest tak aktualna!

d7ijqd6

To absolutny triumf! – Stu Cummings

O AUTORCE

Ruth Mancini jest adwokatką w sprawach karnych, autorką

i pisarką. Mieszka w Oxfordshire z mężem i dwójką dzieci. Jest autorką thrillerów prawniczych wydanych przez wydawnictwo Head of Zeus.

Premiera: 27.03.2024

Autorka: Ruth Mancini

Tytuł: "Na krawędzi"

Tytuł oryginału: "The Woman on the Ledge"

Przekład: Dagmara Budzbon-Szymańska

d7ijqd6

ISBN: 978-83-276-9957-2

Cena: 39,99 zł; cena e-book: 33,99 zł

Gatunek: thriller

Format: 145x215; oprawa: miękka 

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 17 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności.

Więcej informacji na:

Materiał sponsorowany przez
d7ijqd6
d7ijqd6