Trwa ładowanie...
dqc5ua4

Zwierciadło

zwierciadło.pl
Źródło: zwierciadło.pl

Zwierciadło jest częścią Grupy Zwierciadło, którego najważniejszym składnikiem jest działający nieprzerwanie od 1957 r. magazyn o tej samej nazwie. Stworzyła go Liga Polskich Kobiet, stowarzyszenie powstałe w 1913 r., zrzeszające kobiety wszystkich światopoglądów. Pomysłodawczynią nazwy była Zofia Bystrzycka – powieściopisarka, dziennikarka i korespondentka wojenna, przesiedlona w 1940 r. wraz z rodziną do Kazachstanu.

Grupa Zwierciadło

Oficyna jest cześcią Grupy Zwierciadło, w której skład wchodzi także popularny magazyn o tej samej nazwie. Marka działa na wielu platformach, zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej.

Najważniejszymi z nich są:

  • magazyny: Zwierciadło, Sens, Fundacja Zwierciadło;
  • portal Zwierciadło;
  • custom publishing: Novimedia;
  • wydawnictwo Zwierciadło.

Za magazyny Zwierciadło i Sens oraz za Dział Książek odpowiada wiceprezes Zarządu - Wioletta Skawińska.

Zwierciadło – działalność wydawnicza

Zwierciadło jest wydawnictwem, które narodziło się w 2010 r. wraz z wypuszczeniem na rynek książki psycholog Katarzyny Miller "Nie bój się życia", będącej zbiorem felietonów autorki.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet - są to w dużej mierze poradniki psychologiczne. Zwierciadło współpracuje także z pisarzami, dziennikarzami czy ekspertami z dziedziny zdrowia – Marią Nurowską, Ałbeną Grabowską, Michałem Rusinkiem, Jackiem Santorskim, Mają Popielarską, Moniką Mrozowską oraz Karoliną i Maciejem Szaciłłowami.

Wśród bardziej popularnych tytułów można wymienić m.in.: książki Jarosława Sokoła - "Czas honoru" (historia o czterech młodych cichociemnych, którą znamy z serialu o tym samym tytule) i "Awiatorzy. Opowieść o polskich lotnikach", "Koktajle dla zdrowia i urody" Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr oraz felietony Macieja Stuhra - "W krzywym zwierciadle".

Lista autorów piszących pod szyldem Zwierciadła jest długa, ale najważniejszymi z nich są:

Autorzy poradników psychologicznych:

dqc5ua4
Zwierciadło
Rok powstania

2010

Adres

Postępu 14

Kod i miasto

02-676 Warszawa

Numer telefonu

+48 22 312 37 41

Adres WWW strony internetowej

grupazwierciadlo.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Wydawnictwo

dqc5ua4
dqc5ua4
dqc5ua4
dqc5ua4
dqc5ua4
dqc5ua4