Trwa ładowanie...
d3313ju
12-07-2022 15:00

Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem

książka
Oceń jako pierwszy:
d3313ju
Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem
Tytuł oryginalny

How to Meditate: A Practical Guide to Making Friends with Your Mind

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Moc medytacji to kolejna znakomita książka Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.
Tym razem Pema Chödrön dzieli się wiedzą na temat medytacji i ukazuje jej wielką moc, która może mieć decydujący wpływ na nasz dobrostan.
„Kiedy coś cię niepokoi – jakaś osoba lub sytuacja Cię irytują, lub dręczy cię ból – musisz pracować ze swoim umysłem, a odbywa się to poprzez medytację. Praca z naszym umysłem to jedyny sposób, dzięki któremu zaczniemy czuć się szczęśliwi i zadowoleni ze świata, w którym żyjemy”.
Autorka krok po kroku pokazuje, w jaki sposób nawiązywać kontakt z umysłem, a także jak korzystać z pełni z naszego doświadczenia.
Dzięki Mocy medytacji poznasz podstawy medytacji, począwszy od umiejętności wyciszenia umysłu i prawidłowej postawy medytacyjnej, po pracę z oddechem oraz z emocjami. Dowiesz się jak pielęgnować postawę bezwarunkowej życzliwości i jak otwierać serce.
Medytacja to klucz do lepszego życia. Dzięki Pemie Chödrön masz go na wyciągnięcie ręki. Tu i teraz.
Pema Chödrön
Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem
Numer ISBN

978-83-8132-337-6

Wymiary

145x210

Oprawa

twarda

Liczba stron

208

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3313ju
d3313ju
d3313ju
d3313ju