Trwa ładowanie...
d2h3rdz
23-10-2020 16:00

Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie

książka
Oceń jako pierwszy:
d2h3rdz
Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie
Tytuł oryginalny

The Places That Scare You

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.

Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia – a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość. Gdy wybierzemy to drugie, Pema Chödrön zapewni nam narzędzia niezbędne do radzenia sobie z trudnościami, które napotkamy na swojej drodze.

Pema Chödrön

Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie
Numer ISBN

978-83-8132-206-5

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

202

Język

polski

d2h3rdz

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h3rdz
d2h3rdz
d2h3rdz
d2h3rdz