Trwa ładowanie...
deyz6l8
31-01-2020 17:24

Urodzony zwycięzca-Audio. Znajdź swój własny kod sukcesu

książka
Oceń jako pierwszy:
deyz6l8
Urodzony zwycięzca-Audio. Znajdź swój własny kod sukcesu
Tytuł oryginalny

Born to Win Find Your Success Code

Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ziglar zawsze powtarzał: "Urodziłeś się zwycięzcą, aby jednak go w sobie odnaleźć, musisz zwycięstwo planować i się do niego przygotować. Tylko wówczas możesz go oczekiwać".

Wybitny zbiór przełomowych narzędzi i praktyk, które powstawały przez ponad cztery i pół dekady – przedstawione w sposób inspirujący, zwięzły i przystępny dla konkretnych ludzi pragnących się rozwijać i zmienić swoje bieżące życie na lepsze we wszystkich jego aspektach.

Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować stanowią punkt wyjścia do budowania radosnego, fascynującego życia pełnego treści. Prawdą jest, że człowiek powinien przede wszystkim pracować nad sobą, aby zyskać możliwość podejmowania działań, które uprawniają go do oczekiwania sukcesu.

Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat!

"To będzie najprzyjemniejsza i najbardziej fascynująca podróż, jaką odbędziesz w swoim życiu. To wyprawa po niesamowicie cenną nagrodę. Najogólniej rzecz biorąc, po drodze na szczyt czeka cię bardzo wiele niesamowitych wrażeń". - Zig Ziglar

Zig Ziglar zasłynął jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej inspirujących i zachęcających do działania prelegentów motywacyjnych i nauczycieli naszych czasów. Trzydzieści jego książek, setki godzin nagrań audio i wideo oraz osobiste wystąpienia przed milionami ludzi z całego świata odmieniły na lepsze życie niezliczonych odbiorców.

Stał się ikoną świata motywacji i inspiracji, przez wielu zwany Ojcem Motywacji i Zrównoważonego Stylu Życia.

Urodzony zwycięzca-Audio. Znajdź swój własny kod sukcesu
Numer ISBN

978-83-7746-931-6

Wymiary

135x190

Oprawa

plastikowa

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyz6l8
deyz6l8
deyz6l8
deyz6l8