Trwa ładowanie...
d2h3cj2
03-02-2020 13:28

Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej

książka
Oceń jako pierwszy:
d2h3cj2
Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej
Tytuł oryginalny

The Motivation Manifesto. 9 Declarations to Claim Your Personal Power

Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Manifest motywacji to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej. Wszyscy pragniemy większej swobody – w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej, ale także w sferze duchowej.

Burchard przekonuje, że wolność osobistą można osiągnąć tylko poprzez jasne określenie własnych zamiarów i przedstawienie deklaracji niezależności – że musimy odwołać się do własnej wewnętrznej siły i aż do skutku przeciwstawiać się tkwiącym w nas wątpliwościom oraz wszystkim czynnikom zewnętrznym rozpraszającym naszą uwagę. Nawołuje nas do wyzwolenia się od strachu i przejęcia raz na zawsze kontroli nad własnym życiem.


BRENDON BURCHARD jest założycielem High Performance Academy, autorem książki "Energia", która znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, a także książki Life’s Golden Ticket. Należy do grona najbardziej znanych trenerów motywacyjnych i rozwoju osobistego na świecie. Jego słynne sesje szkoleniowe oraz kursy wideo inspirują miliony ludzi do odnajdywania w sobie nowego ładunku energetycznego, dokonywania pozytywnych zmian w życiu oraz dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.

Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej
Numer ISBN

978-83-8087-230-1

Wymiary

125x140

Oprawa

twarda

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h3cj2
d2h3cj2
d2h3cj2
d2h3cj2