Trwa ładowanie...
dqu7zx8
04-02-2020 20:57

Moc pozytywnego myślenia w biznesie AUDIO. Zasady klasyków psychologii przeniesione na grunt binzesu

książka
Oceń jako pierwszy:
dqu7zx8
Moc pozytywnego myślenia w biznesie AUDIO. Zasady klasyków psychologii przeniesione na grunt binzesu
Tytuł oryginalny

THE POWER OF POSITIVE THINKING IN BUSINESS

Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jedną z najpotężniejszych sił w dzisiejszym biznesie jest ruch pozytywnej psychologii – pokonywanie postaw prowadzących do porażek na własne życzenie oraz rozwijanie naszych talentów i cech pozytywnych. Wiele z zasad tego nowego myślenia wywodzi się bezpośrednio z koncepcji zawartych w klasycznym bestsellerze Normana Vincenta Peale’a Moc pozytywnego myślenia, który przetłumaczono na czterdzieści dwa języki i sprzedano w ponad 22 milionach egzemplarzy.

Dziś, po latach intensywnych badań teoretycznych i terenowych, we współpracy z Peale Center i najważniejszymi korporacjami USA, Scott Ventrella zaadaptował większość tych koncepcji, tworząc uporządkowany program dla ludzi biznesu, pozwalający im osiągnąć wyższe poziomy wyników w życiu osobistym i zawodowym. Moc pozytywnego myślenia w biznesie dostarcza każdemu z nas praktycznych sposobów rozwinięcia i faktycznego wzmocnienia dziesięciu cech osoby myślącej pozytywnie. Nasze wyniki niechybnie osiągną nowe poziomy, kiedy dowiemy się, w jaki sposób pokonać negatywne bariery związane z naszymi postawami, takie jak strach, brak pewności siebie i niska samoocena, a w zamian rozwijać cechy, które charakteryzują osobę myślącą pozytywnie: optymizm, entuzjazm, wiarę, prawość, odwagę, pewność siebie, determinację, cierpliwość, spokój i skupienie.

Moc pozytywnego myślenia w biznesie zachęca nas do skoncentrowania się na obiektywnym, racjonalnym myśleniu. W rezultacie zwiększa się zdolność skutecznego radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i trudnymi ludźmi, zarówno w środowisku biznesowym, jak i w życiu osobistym.

OPINIE

Scott Ventrella pokazuje nam, jak odsunąć na bok ograniczające nas wątpliwości i rozwinąć wrodzoną zdolność osiągania naszego największego ludzkiego potencjału. Dziesięć cech osoby myślącej pozytywnie może prowadzić do wspaniałych rezultatów.

Marcus Buckingham, współautor Po pierwsze: złam wszelkie zasady oraz Teraz odkryj swoje silne strony

Moc pozytywnego myślenia w biznesie AUDIO. Zasady klasyków psychologii przeniesione na grunt binzesu
Numer ISBN

978-83-7746-175-4

Wymiary

273x184

Oprawa

plastikowa

dqu7zx8

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqu7zx8
dqu7zx8
dqu7zx8
dqu7zx8