Trwa ładowanie...
diln3fa

Monika Mrozowska

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Monikę Mrozowską oglądamy obecnie najczęściej w powtórkach serialu ”Rodzina zastępcza” lub licznych kampaniach reklamowych.

Monika Mrozowska - biografia

Monika Mrozowska debiutowała jako jedna z dziecięcych piosenkarek w Fasolkach, a następnie można było zobaczyć młodą aktorkę w ”Kapitanie Conradzie". Po niepowodzeniach podczas egzaminów do Akademii Teatralnej Monika Mrozowska wybrała studium ceramiczne. Największą popularność przyniosła jej rola Majki Kwiatkowskiej w polsatowskiej ”Rodzinie zastępczej”, z którą była związana przez dekadę. Kolejne były spektakle Teatru Telewizji, a także seriale ”Usta usta”, ”Hotel 52”, ”Na dobre i na złe”, a w 2017 roku ”Klan” oraz ”Przyjaciółki”. Monika Mrozowska jest laureatką nagrody Fundacji Polsat ”Złote serce” (2004). Mieliśmy okazję oglądać jej wdzięki w magazynie ”Playboy” już dwukrotnie, wystąpiła w telewizyjnym show ”Jak oni śpiewają” oraz ”Agent – Gwiazdy” (była piąta). Monika Mrozowska nie przeszła natomiast eliminacji do programu ”Celebrity Splash!”.

Monika Mrozowska – Maciej Szaciłło: gotują już osobno

Monika Mrozowska była przez kilkanaście lat związana z Maciejem Szaciłło. Para doczekała się dwóch córek, wspólnie prowadziła pracownię ceramiczną, gotowała na ekranie i wydawała razem książki kucharskie. W październiku 2013 roku Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło rozwiedli się. Monika Mrozowska jest aktualnie związana z Sebastianem Jaworowskim, ojcem jej syna Józefa.

Aktorka jet miłośniczką zdrowego odżywiania się, wegetarianką, propagatorką ekologicznego stylu życia, chętnie bierze udział w akcjach prozdrowotnych i edukuje innych pod kątem żywienia, Monika Mrozowska zapewnia, że wszystkie przepisy testuje najpierw na swoich pociechach, którym przekazuje przywiązanie do ekologii. Pojawia się w kąciku kulinarnym programu ”Dzień Dobry TVN”. W księgarniach możemy nabyć m.in. poczytną ”Słodko, zdrowo, świątecznie”, książkę Moniki Mrozowskiej opublikowaną w 2016 roku nakładem Wydawnictwa Zwierciadło z przepysznymi deserami w roli głównej.

diln3fa

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diln3fa
diln3fa
diln3fa