Trwa ładowanie...
dldfo42

Maja Popielarska

Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Maja Popielarska to popularna dziennikarka i prezenterka współpracującą z telewizją TVN.

Maja Popielarska – biografia

Popielarska Maja (urodzona w 1973 roku) w dzieciństwie przez pewien czas żyła w Afryce na terenie Ghany i Liberii. Do liceum ogólnokształcącego uczęszczała w Trzciance. Następnie rozpoczęła naukę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i wybrała specjalizację architektura krajobrazu.

Popielarska jako pogodynka występowała już w stacji RTL 7 oraz była tam kierownikiem produkcji magazynu Zoom. Obecnie pracuje dla TVN jako prezenterka pogody. Od 2004 roku Maja Popielarska prowadzi autorski program poradnikowy "Maja w ogrodzie", z którego dowiemy się jak pielęgnować rośliny oraz poznamy tajniki projektowania ogrodów czy działek (magazyn emitowany w TVN Meteo Active). W 2007 roku Maja poprowadziła program "Grunt to zdrowie" w TVN Style.

Maja Popielarska - książki

Maja Popielarska wydała kilka książek, w których prezentuje swoją wiedzę nabytą w SGGW. Książki autorstwa Popielarskiej traktują o: pielęgnacji roślin ozdobnych, występujących w ogrodach i w doniczkach, sposobach na aranżację ogrodu, a także zawierają wskazówki, kiedy podjąć daną pracę w ogrodzie oraz co, kiedy i jak sadzić, aby roślina się rozwinęła i była zdrowa. Podsumowując, Maja Popielarska pisze rady dla ogrodników i miłośników roślin tarasowych, balkonowych.

Maja Popielarska – nagrody

Maja Popielarska za swoją pracę została kilkukrotnie wyróżniona następującymi nagrodami:

  • Esencja Natury – nagroda przyznana w 2010 roku przez Herbapol S.A. za promowanie wśród społeczeństwa pasji ogrodniczej.
  • Telekamery "Tele Tygodnia" 2012 – II miejsce w plebiscycie (kategoria: prezenter pogody).
  • Zielony Laur – nagroda ufundowana przez Związek Szkółkarzy Polskich za popularyzowanie świadomego ogrodnictwa (nagroda przyznana w 2013 roku).
dldfo42

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dldfo42
dldfo42
dldfo42