Trwa ładowanie...
d2xlgy8

Karolina Szaciłło

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Karolina Szaciłło współprowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, wyjazdy oparte na detoksie organizmu, jest poczytną autorką książek o diecie i rozsądnym odżywianiu. Utrata wagi bazuje według niej na regularnym spożywaniu smacznych, wegańskich potraw.

Karolina Szaciłło – życiorys

Karolina Szaciłło znana była przed ślubem pod nazwiskiem Karolina Kopocz. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i pracowała w zawodzie po skończeniu uczelni, pisząc reportaże i publikując wywiady m.in. dla ”Wysokich Obcasów”, ”Sensu”, ”Coachingu” czy jednego z portali internetowych. Interesuje się psychologią, zdrowym odżywianiem, zagadnieniami dietetycznymi, uwielbia podróże, nurkowanie, medytację, jogę, gotowanie. Karolina Szaciłło jest znaną bloggerką, prowadziła warsztaty z prawidłowego oddychania w szkołach dla dzieci oraz w więzieniach, dodatkowo zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat detoksykacji organizmu.

Karolina Kopocz i Maciej Szaciłło

Karolina Szaciłło tworzy od kilku lat parę z byłym mężem znanej z ”Rodziny zastępczej” Moniki Mrozowskiej. Maciej Szaciłło umówił się z przyszłą drugą żoną (ślub odbył się w 2014 roku) przez telefon na wywiad. Wszystko zaczęło się od tego, że odchudził dziennikarkę o 20 kg dzięki zdrowej diecie, zakochał się w niej i tak narodził się pomysł na pierwszą wspólną książkę. Reszta jest już historią, Kopocz i Szaciłło pracują bowiem razem, prowadząc blog i mają synka Jasia urodzonego w 2015 roku.

Karolina Szaciłło – książki

Karolina Szaciłło przyznaje, że od dziecka miała trudności z utrzymaniem wagi i zajadała problemy. Dopiero inspirujący kontakt z kucharzem i współautorem książek kucharskich, a obecnie mężem dziennikarki, Maciejem Szaciłło, pozwolił na skuteczną utratę kilogramów. Wspólne pasje zaowocowały projektami literackimi, które dość dobrze się sprzedają na naszym rynku. Książki Szaciłło łączą porady żywieniowe, życiowe, ciekawe przepisy, zdjęcia i dieta bezmięsna. To także odchudzanie, medytacja i elementy holistycznego systemu ajurwedyjskiego.

d2xlgy8

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xlgy8
d2xlgy8
d2xlgy8