Trwa ładowanie...
d3qn2sj
13-07-2020 15:00

DobraNOC. Ureguluj swój cykl dobowy i śpij spokojnie

książka
Oceń jako pierwszy:
d3qn2sj
DobraNOC. Ureguluj swój cykl dobowy i śpij spokojnie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przywróć organizmowi równowagę, śpij dobrze i ciesz się dobrym zdrowiem.

Zaburzenia snu są coraz powszechniejszym problemem. Dotykają nawet połowy naszego społeczeństwa i skarżą się na nie coraz młodsze osoby. Tymczasem efektywny, spokojny sen to nie tylko istotny czynnik dobrego samopoczucia, ale także podstawa dobrego zdrowia.

Problemy ze snem są najczęściej wypadkową wielu czynników związanych ze współczesnym stylem życia. Wśród nich na prowadzenie wysuwa się… stres. Ważna jest też oczywiście dieta. Wbrew powszechnym przekonaniom nie wystarczy jednak zjeść lekkiej kolacji. Karolina i Maciej Szaciłło, korzystając z mądrości ajurwedy, najstarszej znanej ludzkości medycyny, oraz współczesnej dietetyki skomponowali specjalne sprzyjające dobremu snowi menu.

W książce DobraNOC znajdą się również cenne informacje o cyklu dobowym, porady jak go uregulować, a także szereg prostych sposobów na „dobry sen”.

Karolina i Maciej Szaciłło

Eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Autorzy popularnych poradników dietetycznych, m.in. Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca, dwóch części Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jem (to co) kocham i chudnę (Wydawnictwo Zwierciadło).

DobraNOC. Ureguluj swój cykl dobowy i śpij spokojnie
Numer ISBN

978-83-8132-193-8

Wymiary

190x240

Oprawa

twarda

Liczba stron

270

Język

polski

d3qn2sj

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qn2sj
d3qn2sj
d3qn2sj
d3qn2sj