Trwa ładowanie...
d34ej8k
10-08-2023 11:50

Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

książka
Oceń jako pierwszy:
d34ej8k
Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu
Tytuł oryginalny

Astrology

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Poznaj tajemnice astrologii.
Jeśli interesuje Cię tajemniczy świat astrologii, ale nie zawsze rozumiesz poradniki astrologiczne, to sięgnij po Astrologię. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu. Autorka pomija nudne szczegóły i długie wyjaśnienia, a zamiast tego zaprasza na fascynujący wykład, jak ruchy gwiazd i planet wpływają na nasze zachowanie.
Ten nieoceniony przewodnik podaje szereg fascynujących faktów dotyczących znaków zodiaku, gwiazdozbiorów, typów osobowości, a także życiorysy słynnych astrologów i ich przepowiednie. Dzięki niemu poznasz początki astrologii oraz jej wpływ na historię i sztukę. Dowiesz się, jakie są znaki i symbole astrologiczne, czym są domy i ascendenty, jak czytać kosmogram urodzeniowy, jak stawiać horoskop i co gwiazdy mówią o twoim potencjale.
Niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się, jak Merkury wpływa na ciebie, lub chcesz poznać konkretny znak słoneczny, przygotuj się na kosmiczną podróż w swoją przyszłość.
Kathleen Sears
Jest wszechstronną autorką; oprócz fascynującego przewodnika po starożytnej mitologii, ma na swoim koncie takie książki, jak m.in. Mitologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu,American Government 101, US History 101, Grammar 101 i Weather 101.

Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu
Numer ISBN

978-83-8132-499-1

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ej8k
d34ej8k
d34ej8k
d34ej8k