Trwa ładowanie...
d4ie4nd
10-08-2023 11:50

Pakiet Biohacking 1 i 2

książka
Oceń jako pierwszy:
d4ie4nd
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Osiągnij maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych. Biohacking to ultranowoczesna filozofia optymalizacji zdrowia i zwiększania efektywności psychofizycznej w oparciu o najnowsze badania naukowe. Biohacking pozwoli Ci najpierw poznać i zrozumieć działanie organizmu, a następnie dowiesz się, co możesz zrobić, aby maksymalnie wykorzystać potencjał ciała i umysłu.
Karol Wyszomirski w swoich poradnikach dzieli sie praktyczna wiedza o tym, jak zmieniac nawyki, by poczuć się lepiej, wyglądać atrakcyjniej oraz myśleć jaśniej i kreatywniej. Autor w oparciu o wieloletnie doświadczenie przedstawia proste metody optymalizacji stanu psychofizycznego, aby osiągnąć szybsze i lepsze rezultaty podejmowanych działań.
Zrób to, co radzi czołowy polski biohacker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia.
Z poradników dowiesz się m.in.:
·Jak pozbyć się wielu problemów zdrowotnych
·Jak zredukować zbędne kilogramy i zyskać wysportowana sylwetkę
·Jak uwolnić się od przewlekłego zmęczenia i napadów głodu
·Jak zyskać wysoki poziom energii i świetne samopoczucie
·Jak świadomie zarządzać emocjami i stresem
·Jak podnieść poziom swojej motywacji do działania
·Jak poprawić pamięć, koncentracje i jasność umysłu.
Karol Wyszomirski
Interdyscyplinarny Dietetyk & Health and Performance Coach. Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness. Na co dzień pracuje z zarządami firm, średnią i wyższą kadra menedżerską, przedsiębiorcami i sportowcami. Specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej. W wyjątkowy i praktyczny sposób łączy oraz wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe z takich dziedzin, jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnieć.

Pakiet Biohacking 1 i 2
Numer ISBN

978-83-8132-492-2

Wymiary

165x220

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

688

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ie4nd
d4ie4nd
d4ie4nd
d4ie4nd