Trwa ładowanie...
d38dnze

Miłosz Brzeziński

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Miłosz Brzeziński jest znanym w Polsce psychologiem biznesu, coachem i konsultantem w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych. Ponadto Miłosz Brzeziński jest również autorem licznych publikacji na wspomniane tematy, jak i ekspertem dla Dzień Dobry TVN, CNBC Biznes, TVN24 i TVN Style.

Miłosz Brzeziński – działalność zawodowa

Miłosz Brzeziński, zanim został ekspertem z dziedziny psychologii, przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie w branży mediów, pracując na stanowiskach kierowniczych zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.

Kolejnym etapem było prowadzenie przez Miłosza Brzezińskiego zespołu magazynu młodzieżowego, a ostatnie doświadczenie z perspektywy pracownika korporacji zdobywał w Canal+ i Radiostacji. Jak mówi w wywiadach z tego okresu, jego największymi zainteresowaniami były wtedy komunikacja w biznesie, negocjacje, mediacje, a także dobór pracowników oraz obsługa klienta i sprzedaż.

Po zakończeniu pracy w dziale zarządzającym Miłosz Brzeziński zatrudnił się w szeroko pojętej branży szkoleniowej, w której po przepracowaniu niemal 14 lat siedzi do dzisiaj, a zdobyte umiejętności potwierdził, zdobywając certyfikat międzynarodowego coacha ICC. W tej dziedzinie jego specjalizacja obejmuje asertywność w biznesie, zmianę w motywacji do sprzedawania, opiekę nad klientem, negocjacje oraz podejście do kierowania zespołem.

Miłosz Brzeziński zyskał rozpoznawalność dzięki formie, w jakiej prezentuje swoją wiedzę. Jego mowy są zazwyczaj urozmaicone wykorzystaniem rekwizytów i zabawek, a wykładana treść okraszona satyrą i humorem. Ponadto Miłosz Brzeziński jest wykładowcą akademickim m.in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz członkiem rady ekspertów ośrodka analitycznego Think Tank. Miłosz Brzeziński znany jest również z wydawanych książek i licznych występów w telewizji w charakterze komentatora zjawisk na scenie politycznej.

Miłosz Brzeziński – prywatnie/o sobie

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Miłosza Brzezińskiego. Jak sam mówi w wywiadach, na co dzień jest osobą przyjacielską choć lubi prowokować. Z drugiej strony najbardziej nie lubi pasożytów, leniuchów i kłamców, a w życiu stara się kierować zasadą, że wszystko to co przeciętne i zbliżone do przeciętnego musi wyginąć, a także stwierdzeniem, że sukces jest efektem ubocznym tego, kim się stajemy.

Miłosz Brzeziński - telewizja

Miłosz Brzeziński udziela się jako specjalista dla programów Dzień Dobry TVN i Kapitalny Pomysł oraz kanałów CNBC Biznes, TVN24 i TVN Style.

Miłosz Brzeziński – publikacje i książki

Liczne publikacje Miłosza Brzezińskiego ukazały się w magazynach m.in. Duży Format, Logo, Playboy i Forbes oraz gazetach np. Polska The Times, Gazeta Wyborcza czy Rzeczpospolita. Jedną z ważniejszych form komunikacji Miłosza Brzezińskiego są książki, w których tłumaczy jak wprowadzić zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Do najpopularniejszych należą: ''Pracować i nie zwariować'', ''Biznes, czyli sztuka budowania relacji'', ''Życiologia'', ''Jak pies z kotem'', ''Głaskologia'' i ''Wy wszyscy moi ja''. Ponadto Miłosz Brzeziński pojawił się w uznanej publikacji ''Dekalog szczęścia'' jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

d38dnze

Podziel się opinią

3
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38dnze
d38dnze
d38dnze