Trwa ładowanie...
d3tvhrt

"Sisters 12.Nadciąga tornado": Taka zabawa jest tylko w Halloween [RECENZJA]

Nie ma co ukrywać – w dwunastym albumie serii Wendy i Marine są dokładnie takie same jak we wcześniejszych tomach „Sisters”. I całe szczęście, bo dzięki temu „Nadciąga tornado” rozśmiesza czytelników od pierwszej do ostatniej strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sisters 12. Nadciąga tornado
Sisters 12. Nadciąga tornado (Materiały prasowe)
d3tvhrt

Marine jak zwykle roznosi energia (szczególnie kiedy jest już pora iść spać), próbuje też dobrać się do pamiętnika Wendy, która z kolei próbuje spacyfikować młodszą siostrę (nie zawsze skutecznie). W każdym razie jedno jest pewne – Marine i Wendy po prostu nie mogą żyć bez siebie. Oczywiście konieczne było też dodanie nowych elementów do historyjek o dwóch kochających się i wiecznie ze sobą rywalizujących siostrzyczkach.

I tak będziemy mogli się przekonać, że młodsza z nich najpierw długo nie mogła zrozumieć, o co chodzi z Halloween, ale kiedy w końcu pokochała to święto, niezwykle twórczo podeszła do zwyczaju chodzenia w przebraniu po cukierki do sąsiadów. Z kolei Wendy uzależni się od mocnych wrażeń – odbywa lot paralotnią, skacze na banji i spadochronie. Ale to nic w porównaniu z opieką na Marine i jej koleżankami podczas ich piżama party!

Zobacz: "Sisters 11. Ona ma to we krwi!": Walki w domu i ogrodzie [RECENZJA]

Sisters 12. Nadciąga tornado Materiały prasowe
Sisters 12. Nadciąga tornado

Kolejną okazją do podziwiania przez nas różnic między siostrami są ich opowieści o podróży do Stanów Zjednoczonych. Niby te same miejsca i sytuacje – a spostrzeżenia i przeżycia zupełnie inne… A nieodmiennie śmieszą nas też rozmaite codzienne scenki z udziałem Marine i Wendy – w ich przypadku przecież nawet zwykła gra planszowa może prowadzić do istnego trzęsienia ziemi. Kiedy zaś obie rozkręca się w zabawie, to ich tempa nie jest w stanie wytrzymać żadna z koleżanek. Wszystko to sprawia, że „Nadciąga tornado” może być atrakcyjną lekturą zarówno dla wiernych fanów serii, jak dla osób po raz pierwszy spotykających się z przygodami nierozłącznych siostrzyczek.

Ocena – 8/10

d3tvhrt

Podziel się opinią

Share

d3tvhrt

d3tvhrt