Trwa ładowanie...

"Sisters 12.Nadciąga tornado": Taka zabawa jest tylko w Halloween [RECENZJA]

Nie ma co ukrywać – w dwunastym albumie serii Wendy i Marine są dokładnie takie same jak we wcześniejszych tomach „Sisters”. I całe szczęście, bo dzięki temu „Nadciąga tornado” rozśmiesza czytelników od pierwszej do ostatniej strony.

"Sisters 12.Nadciąga tornado": Taka zabawa jest tylko w Halloween [RECENZJA]Źródło: Materiały prasowe
d8nhojj
d8nhojj

Marine jak zwykle roznosi energia (szczególnie kiedy jest już pora iść spać), próbuje też dobrać się do pamiętnika Wendy, która z kolei próbuje spacyfikować młodszą siostrę (nie zawsze skutecznie). W każdym razie jedno jest pewne – Marine i Wendy po prostu nie mogą żyć bez siebie. Oczywiście konieczne było też dodanie nowych elementów do historyjek o dwóch kochających się i wiecznie ze sobą rywalizujących siostrzyczkach.

I tak będziemy mogli się przekonać, że młodsza z nich najpierw długo nie mogła zrozumieć, o co chodzi z Halloween, ale kiedy w końcu pokochała to święto, niezwykle twórczo podeszła do zwyczaju chodzenia w przebraniu po cukierki do sąsiadów. Z kolei Wendy uzależni się od mocnych wrażeń – odbywa lot paralotnią, skacze na banji i spadochronie. Ale to nic w porównaniu z opieką na Marine i jej koleżankami podczas ich piżama party!

Zobacz: <a href="https://ksiazki.wp.pl/sisters-11-ona-ma-to-we-krwi-walki-w-domu-i-ogrodzie-recenzja-6353244420511361a" target="_blank">"Sisters 11. Ona ma to we krwi!": Walki w domu i ogrodzie [RECENZJA]</a>

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejną okazją do podziwiania przez nas różnic między siostrami są ich opowieści o podróży do Stanów Zjednoczonych. Niby te same miejsca i sytuacje – a spostrzeżenia i przeżycia zupełnie inne… A nieodmiennie śmieszą nas też rozmaite codzienne scenki z udziałem Marine i Wendy – w ich przypadku przecież nawet zwykła gra planszowa może prowadzić do istnego trzęsienia ziemi. Kiedy zaś obie rozkręca się w zabawie, to ich tempa nie jest w stanie wytrzymać żadna z koleżanek. Wszystko to sprawia, że „Nadciąga tornado” może być atrakcyjną lekturą zarówno dla wiernych fanów serii, jak dla osób po raz pierwszy spotykających się z przygodami nierozłącznych siostrzyczek.

Ocena – 8/10

d8nhojj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8nhojj