ycipk-2towz6
Prolog: Przemoc eskaluje, ale sami do tego doprowadziliśmy

Prolog: Przemoc eskaluje, ale sami do tego doprowadziliśmy

- Jako czytelnicy zaczęliśmy się domagać mocniejszych wrażeń, bo na co dzień ich nie mamy - mówi w Prologu Bartosz Szczygielski, którego "Serce" przepełnione jest wstrząsającymi zbrodniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2towz6

"Były komisarz policji, Gabriel Byś, pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie, nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili, gdy sądzi, że jest już bezpieczny" - czytamy o nowej książce Bartosza Szczygielsiego, "Serce".

Autor opowiedział w Prologu o miejscu w Pruszkowie, które zainspirowało go do napisania fabuły kryminału. Czy on, podobnie jak inni mieszkańcy Pruszkowa, pamiętają wciąż działalność słynnego gangu? Co sądzi o otaczających nas z każdej strony kryminalnych historiach?

ycipk-2towz6

- Jesteśmy na tyle obyci z obrzydliwościami, że trudno nas zdziwić. Z drugiej strony, jeśli nie mamy mocnego uderzenia na początku, to mam wrażenie, że czytelnicy się nudzą. Przemoc eskaluje, ale sami do tego doprowadziliśmy. Jako czytelnicy zaczęliśmy się domagać mocniejszych wrażeń, bo na co dzień ich nie mamy - opowiada.

Prolog to format dla wszystkich, którzy kochają książki. Kolejne materiały można obejrzeć na ich kanale w serwisie YouTube i na stronie internetowej Legimi.

Zobacz też:
Alek Rogoziński o kulisach pracy z polskimi celebrytami
Pablopavo chłodno o ministrze kultury
Robert Biedroń wspomina pierwszy dzień w parlamencie i pierwszą wpadkę

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2towz6

ycipk-2towz6
ycipk-2towz6