Trwa ładowanie...
d2j986w
"Prolog". Max Czornyj o "Lublinie, który spływa krwią" w książkach

"Prolog". Max Czornyj o "Lublinie, który spływa krwią" w książkach

- Lubię dostarczać emocji. Słyszeć, że ktoś omija jakieś miejsce na spacerze z psem - opowiada w "Prologu" Max Czornyj, autor książek "Grzech" oraz "Inna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2j986w

"W Lublinie dochodzi do serii zaginięć. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy pełne ukrytych znaczeń. Do sprawy zostaje przydzielony kontrowersyjny i wybuchowy komisarz Eryk Deryło. Gdy znalezione zostają pierwsze zwłoki, na miasto pada strach, a presja wywierana na lubelską policję rośnie. Tropy mnożą się i plączą. Krąg podejrzanych rośnie. Kiedy zostaje odnaleziona kolejna ofiara, strach przeradza się w panikę. Ciało kobiety zostało okrutnie zbezczeszczone, z rozmysłem upozowane i porzucone na jednym z lubelskich cmentarzy" - brzmi opis jednej z ostatnich książek Maxa Czornyja - "Grzech".

Autor w "Prologu" opowiedział, na jakiej podstawie wybiera miejsca swoich kryminałów i dlaczego musi nieustannie czuć adrenalinę. Posłuchajcie, a na koniec sprawdźcie, jakie jeszcze kryminały polecamy w tym odcinku. Najnowsza książka Maxa Czornyja zatytułowana "Inna" trafi do księgarń 19 czerwca 2019 roku.

d2j986w

"Prolog" to format dla wszystkich, którzy kochają książki. Kolejne materiały można obejrzeć na ich kanale w serwisie YouTube i na stronie internetowej Legimi.

Zobacz też:
Camilla Läckberg w Prologu: kobiety muszą wziąć odpowiedzialność za swoje życie
Alek Rogoziński o kulisach pracy z polskimi celebrytami
Pablopavo chłodno o ministrze kultury

d2j986w

Podziel się opinią

Share

d2j986w

d2j986w