ycipk-2my3gw
"Prolog". Max Czornyj o "Lublinie, który spływa krwią" w książkach

"Prolog". Max Czornyj o "Lublinie, który spływa krwią" w książkach

- Lubię dostarczać emocji. Słyszeć, że ktoś omija jakieś miejsce na spacerze z psem - opowiada w "Prologu" Max Czornyj, autor książek "Grzech" oraz "Inna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2my3gw

"W Lublinie dochodzi do serii zaginięć. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy pełne ukrytych znaczeń. Do sprawy zostaje przydzielony kontrowersyjny i wybuchowy komisarz Eryk Deryło. Gdy znalezione zostają pierwsze zwłoki, na miasto pada strach, a presja wywierana na lubelską policję rośnie. Tropy mnożą się i plączą. Krąg podejrzanych rośnie. Kiedy zostaje odnaleziona kolejna ofiara, strach przeradza się w panikę. Ciało kobiety zostało okrutnie zbezczeszczone, z rozmysłem upozowane i porzucone na jednym z lubelskich cmentarzy" - brzmi opis jednej z ostatnich książek Maxa Czornyja - "Grzech".

Autor w "Prologu" opowiedział, na jakiej podstawie wybiera miejsca swoich kryminałów i dlaczego musi nieustannie czuć adrenalinę. Posłuchajcie, a na koniec sprawdźcie, jakie jeszcze kryminały polecamy w tym odcinku. Najnowsza książka Maxa Czornyja zatytułowana "Inna" trafi do księgarń 19 czerwca 2019 roku.

ycipk-2my3gw

"Prolog" to format dla wszystkich, którzy kochają książki. Kolejne materiały można obejrzeć na ich kanale w serwisie YouTube i na stronie internetowej Legimi.

Zobacz też:
Camilla Läckberg w Prologu: kobiety muszą wziąć odpowiedzialność za swoje życie
Alek Rogoziński o kulisach pracy z polskimi celebrytami
Pablopavo chłodno o ministrze kultury

Polub WP Książki
ycipk-2my3gw
ycipk-2my3gw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2my3gw