Trwa ładowanie...

"Prolog". Magda Stachula o tajemnicach, które kryją się w jej książce

- Najmroczniejsze jest to, że osoba, którą najbardziej kochamy, może nas zdradzić - opowiada w "Prologu" Magda Stachula, autorka "Oszukanej".

dpqtdym
dpqtdym

"Jestem Lena, mam dwadzieścia trzy lata, interesuję się fotografią, mieszkam w uroczej willi nad jeziorem. W wielkim domu, otoczonym lasem, tylko ja, mój chłopak i nasz pies. Jednym wyda się to romantyczne, innym mroczne, nic z powyższych, dla mnie to prostu idealna kryjówka. Musiałam uciekać, musiałam się gdzieś schować, nie chciałam umrzeć" - brzmi opis jednej z ostatnich książek Magdy Stachuli.

"Oszukana" trafiła do księgarń w maju 2019 roku. Autorka w Prologu opowiedziała, czy możliwe jest całkowite odcięcie się od przeszłości. Czy można zniknąć jak kamfora w społeczeństwie, w którym większość ma konto na Facebooku czy Instagramie? Posłuchajcie, a na koniec sprawdźcie, jakie jeszcze kryminały polecamy w tym odcinku.

Prolog to format dla wszystkich, którzy kochają książki. Kolejne materiały można obejrzeć na ich kanale w serwisie YouTube i na stronie internetowej Legimi.

dpqtdym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpqtdym