Trwa ładowanie...
ycipk-17r5g9

"Divinity" - niech ziemianie przygotują się na spotkanie nowego boga. Jest komunistą

Co by było, gdyby radziecki kosmonauta wrócił na Ziemię z boskimi mocami? Scenarzysta Matt Kindt i rysownik Trevor Hairsine odpowiedzieli na to pytanie w serii "Divinity", która zadebiutuje wkrótce na polskim rynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Divinity", wyd. KBOOM 2019
"Divinity", wyd. KBOOM 2019 (Materiały prasowe)
ycipk-17r5g9

Wydawnictw KBOOM nie zwalnia tempa. Do świetnych serii spod znaku Valiant ("Bloodshot", "X-O Manowar"), komiksów grozy ("Dracula", "Frankenstein żyje, żyje!") i znakomitych one-shotów ("Podwodny spawacz", "God County") dołączy wkrótce nowy tytuł, którego próżno szukać u konkurencji. Czym jest "Divinity" i dlaczego warto na niego czekać?

Obejrzyj: "Watchmen" - zwiastun serialu HBO

ycipk-17r5g9

"Divinity" opowiada niezwykłą historię Abrama Adamsa, który zostaje wysłany przez władze Związku Radzieckiego na kosmiczną misję w szczytowym okresie zimnej wojny. Zagubiona pośród gwiazd ekspedycja odkryła coś nieznanego. Abram powrócił na Ziemię i wylądował w Australii, gdzie został uznany za... bóstwo potrafiące zmieniać materię i zaginać czasoprzestrzeń siłą woli.

Superbohaterowie działający na Ziemi (m.in. znani polskim czytelnikom Ninjak i X-O Manowar) czekają na jego decyzję. Nie wiedzą, czy zaproponuje im współpracę, czy może przyjdzie im walczyć o życie w starciu z boską mocą.

"Divinity", wyd. KBOOM 2019 Materiały prasowe
Podziel się

"Divinity" to seria scenarzysty bestsellerowych komiksów Matta Kindta ("Waleczni", "MIND MGMT") oraz rysownika Trevora Hairsine'a ("X-Men: Mordercza geneza"). W pierwszym albumie wydanym przez KBOOM zostaną zebrane pierwsze cztery zeszyty (luty-maj 2015), a także pojawi się niemal trzydzieści stron dodatków.

ycipk-17r5g9

124 strony w miękkiej oprawie, tłumaczenie Tomasza Sidorkiewicza, cena okładkowa 49 zł. Data premiery: 13 grudnia 2019. Czekamy!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-17r5g9

ycipk-17r5g9
ycipk-17r5g9