Trwa ładowanie...
d3qc7u4

"Divinity" - niech ziemianie przygotują się na spotkanie nowego boga. Jest komunistą

Co by było, gdyby radziecki kosmonauta wrócił na Ziemię z boskimi mocami? Scenarzysta Matt Kindt i rysownik Trevor Hairsine odpowiedzieli na to pytanie w serii "Divinity", która zadebiutuje wkrótce na polskim rynku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Divinity", wyd. KBOOM 2019
"Divinity", wyd. KBOOM 2019 (Materiały prasowe)
d3qc7u4

Wydawnictw KBOOM nie zwalnia tempa. Do świetnych serii spod znaku Valiant ("Bloodshot", "X-O Manowar"), komiksów grozy ("Dracula", "Frankenstein żyje, żyje!") i znakomitych one-shotów ("Podwodny spawacz", "God County") dołączy wkrótce nowy tytuł, którego próżno szukać u konkurencji. Czym jest "Divinity" i dlaczego warto na niego czekać?

Obejrzyj: "Watchmen" - zwiastun serialu HBO

"Divinity" opowiada niezwykłą historię Abrama Adamsa, który zostaje wysłany przez władze Związku Radzieckiego na kosmiczną misję w szczytowym okresie zimnej wojny. Zagubiona pośród gwiazd ekspedycja odkryła coś nieznanego. Abram powrócił na Ziemię i wylądował w Australii, gdzie został uznany za... bóstwo potrafiące zmieniać materię i zaginać czasoprzestrzeń siłą woli.

d3qc7u4

Superbohaterowie działający na Ziemi (m.in. znani polskim czytelnikom Ninjak i X-O Manowar) czekają na jego decyzję. Nie wiedzą, czy zaproponuje im współpracę, czy może przyjdzie im walczyć o życie w starciu z boską mocą.

"Divinity", wyd. KBOOM 2019 Materiały prasowe
"Divinity", wyd. KBOOM 2019

"Divinity" to seria scenarzysty bestsellerowych komiksów Matta Kindta ("Waleczni", "MIND MGMT") oraz rysownika Trevora Hairsine'a ("X-Men: Mordercza geneza"). W pierwszym albumie wydanym przez KBOOM zostaną zebrane pierwsze cztery zeszyty (luty-maj 2015), a także pojawi się niemal trzydzieści stron dodatków.

124 strony w miękkiej oprawie, tłumaczenie Tomasza Sidorkiewicza, cena okładkowa 49 zł. Data premiery: 13 grudnia 2019. Czekamy!

d3qc7u4

Podziel się opinią

Share

d3qc7u4

d3qc7u4