Trwa ładowanie...

Wiosenne nowości wydawnictwa ADAMADA. Tych książek nie można przegapić

Wydawnictwo ADAMADA opublikowało katalog na 2018 r., a w nim wiosenne nowości i cała dotychczasowa oferta. Sprawdź, po jakie piękne i wartościowe książki warto będzie sięgnąć w najbliższych miesiącach.

Wiosenne nowości wydawnictwa ADAMADA. Tych książek nie można przegapićŹródło: Materiały prasowe
d3bj507
d3bj507

Ważne rzeczy

Nowa książka Petera Carnavasa, mistrza pięknych i mądrych historii dla najmłodszych. W „Ważnych rzeczach” w ciepły ale nie ckliwy sposób opowiada o więzach rodzinnych, niegasnącej miłości i sposobach na przetrwanie żałoby

Rodzinka Hardych. Na wakacjach

Trzecia część wydanego w 17 krajach bestselleru. Tym razem zwariowana rodzinka hien wyrusza na wakacje nad morze, gdzie wpadają w niezłe tarapaty

Piąte przez dziewiąte

Znakomity duet autorów (Roksana Jędrzejewska-Wróbel i Wojciech Widłak) oraz czołowa polska ilustratorka Agnieszka Żelewska, to idealny przepis na dobrą książkę! Zabawne, napisane w bajkowej konwencji opowiadanie, wprowadzają dzieci w świat cyfr.

Pan. Mroczna przepowiednia króla elfów – premiera 2 marca

Druga część trylogii fantasy autorstwa Susan Regnier. Ciekawa fabuła, zwroty akcji i dużo nadprzyrodzonych zjawisk. Ciekawa propozycja dla nastoletniego czytelnika.

d3bj507

Jukato – premiera 22 marca

Niezwykła opowieść o przyjaźni i potędze wyobraźni. Kacper, Tomek i Julka, żeby przetrwać szpitalną rzeczywistość, wymyślają fantastyczną krainę Jukato.

Ariol. P jak Petula – premiera 5 kwietnia

Czwarta część zwariowanych przygód Ariola i jego szkolnych przyjaciół. Dowiemy się z niej między innymi: dlaczego Ariol nie umie sikać i myśleć równocześnie? Jak dziadek odstrasza komary chrapiąc? I dlaczego Kwaks chciałby mieć pianino i ptasią grypę?

Gdansk. A Guidebook for Young Explorers – premiera 12 kwietnia

Anglojęzyczna wersja naszego przewodnika po Gdańsku. 7 tras, elementy detektywistyczne, intrygująca komiksowa forma i mobilna aplikacja.

Gryfony. Znak gryfa – premiera 12 kwietnia

Czy możliwa jest przyjaźń między dziewczynką a gryfem? Co jest większym problemem, dręczenie w szkole czy odradzający się Zakon Smoków? „Gryfony. Znak gryfa” to wciągające i niezwykle klimatyczne fantasy, które trzyma w napięciu do ostatniej strony.

d3bj507

Sowa czy puszczyk – premiera 12 kwietnia

Książka oparta na świetnym pomyśle – zestawienia par, które na pierwsze rzut oka są podobne i często mylone (pszczoła-osa, rajstopy-pończochy czy nektarynka-brzoskwinia) i pokazanie różnic między nimi. Spora dawka wiedzy, atrakcyjna forma (znakomite, nowoczesne ilustracje) i mnóstwo ciekawostek (dzięki którym dziecko może zabłysnąć w szkole i wśród rówieśników).

Rok w lesie; Rok w ogrodzie – premiera 4 maja

Kolorowe, pełne ciekawostek i okienek książki opowiadające o czterech porach roku w lesie i ogrodzie. Wewnątrz znajdują się mini-książeczki z instrukcjami do wykonania m.in. karmnika czy zielnika. Ogromna porcja wiedzy i zabawy na cały rok.

O wilku, który nie lubił czytać; O wilku, który miał humory – premiera 17 maja

W nowościach na wiosnę nie mogło zabraknąć nowych przygód uwielbianego przez dzieci sympatycznego wilka. Tym razem wilk wyrusza w podróż po zaginione książki i szuka sposobu na zwalczenie złych emocji.

d3bj507

Bjorn Morfir – premiera 30 maja

Historia młodego wikinga Bjorna, który uciekając przed niszczycielskimi siłami przyrody, przechodzi niesamowitą przemianą, z nieśmiałego i bojaźliwego chłopca, w nieustraszonego wojownika.

Głupi Funio – premiera 14 czerwca

Zastanawiacie się, dlaczego chleb spada zawsze masłem do dołu a reklamy w telewizji zawsze są głośniejsze niż programy telewizyjne? Wszystkie odpowiedzi, znajdziecie w prześmiesznej książce Jerzego A. Wlazło, cudownie zilustrowanej przez Grażynę Rigall.

Pełna oferta wydawnictwa ADAMADA znajduje się tutaj.

d3bj507
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bj507

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj