Trwa ładowanie...

WARSZAWA: Empik zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sekielskim

W najbliższą sobotę, 14 grudnia, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sekielskim. Znany publicysta i dziennikarz będzie promować swoją nową książkę - „Obraz kontrolny”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.

WARSZAWA: Empik zaprasza na spotkanie z Tomaszem SekielskimŹródło: Materiały prasowe
d3v1t15
d3v1t15

W najbliższą sobotę, 14 grudnia, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sekielskim . Znany publicysta i dziennikarz będzie promować swoją nową książkę - „Obraz kontrolny”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Tomasz Sekielski - reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny - współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych. Jeszcze do niedawna był kojarzony z TVN-em, z którym współpracę rozpoczął w 1997 roku. Jako dziennikarz Faktów relacjonował tak ważne wydarzenia, jak: przebieg wojny w Kosowie, aferę Rywina czy zatonięcie okrętu Kursk. Popularność zdobył programami publicystycznymi „Prześwietlenie” oraz „Teraz My!”, które współprowadził z Andrzejem Morozowskim. Współpracę z TVN-em zakończył ostatecznie w 2012 roku.

Wtedy właśnie rozpoczął pracę w radio Tok FM, w którym prowadzi audycję „Poranek”. W 2013 roku w TVP1 ruszył także jego program autorski – „Po prostu”.

Tomasz Sekielski jest laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić między innymi: Telekamerę oraz nagrodę Grand Press 2006 za materiał dziennikarski dotyczący tzw. „afery taśmowej”.

d3v1t15

„Obraz kontrolny” to druga książka w dorobku dziennikarza, a zarazem kontynuacja pierwszej -„Sejf” - która ukazała się w 2012 roku. Jest to powieść sensacyjna, z polityką w tle.

Spotkanie z Tomaszem Sekielskim zakończy cykl spotkań z autorami Domu Wydawniczego Rebis, który rozpocznie się już o godzinie 13.00 rozmową z Ryszardem Wolańskim na temat jego książki „Tola Mankiewiczówna. „Jak za dawnych lat””. O godzinie 14.00 będzie można spotkać Piotra Zychowicza, który zaprezentuje „Obłęd’44”, a o godzinie 15.00 na publiczność będzie czekał Piotr Pytlakowski, autor „Nowego alfabetu mafii” – rozszerzonej wersji bestsellerowego „Alfabetu mafii”. Obie pozycje zostały napisane wspólnie z Ewą Ornacką.

d3v1t15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v1t15