Trwa ładowanie...
wakacje
23-04-2010 13:33

Wakacyjne Tanie Wrocławskie Czytanie

Wakacyjne Tanie Wrocławskie CzytanieŹródło: Inne
d3fnr6t
d3fnr6t

Czterodniowe święto książki Wakacyjne Tanie Wrocławskie Czytanie odbędzie się pod koniec czerwca w stolicy Dolnego Śląska.

Podczas imprezy mieszkańcy będą mogli spotkać się z popularnymi autorami i na miejscu poczytać ulubione lektury.

– Wydawcy i księgarze zaoferują beletrystykę, albumy, kryminały, przewodniki turystyczne i mapy, literaturę dla dzieci, książki o sztuce, regionie i przyrodzie. Na pewno można będzie trafić na tytuły nieosiągalne w innych miejscach. Nasze tegoroczne hasło to: Zanim ruszysz na letni odpoczynek – przyjdź po wakacyjną lekturę! – powiedziała organizator imprezy Barbara Rymaszewska z Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

d3fnr6t

Na czas imprezy w centrum Wrocławia ustawiony zostanie ogromny namiot, w którym swoją ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt księgarni i wydawnictw. Książki będą sprzedawane po promocyjnych cenach. Na najmłodszych miłośników książek będą tam czekać aktorzy wrocławskiego Teatru Lalek. Będą konkursy i zabawy. W namiocie ustawione zostaną też leżaki. Będą z nich mogli korzystać wszyscy, którzy zapragną przeczytać książkę na miejscu.

Namiot ustawiony będzie blisko kościoła Św. Elżbiety, w którym jednego dnia, w czasie trwania kiermaszu, odbędzie się aż siedem ślubów. Jak zapowiedziała Rymaszewska, dla młodych par przygotowane zostaną prezenty-niespodzianki.

Wakacyjny kiermasz książek odbędzie się w ramach maratonu kulturalnego Wrocław Non Stop. Przez 10 dni w mieście odbędzie się ok. 100 imprez kulturalnych, w tym koncerty i spektakle teatralne.

d3fnr6t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fnr6t