Trwa ładowanie...
d3gavgp

"Tryumf postprawdy": Oko za oko. Ząb za ząb. Na szczytach władzy nie ma litości

"Tryumf postprawdy" jest kwintesencją tego, za co czytelnicy pokochali pisarstwo Toma Clancy’ego. Wartka akcja, szczegółowe opisy potyczek, wnikliwie rozpracowane zmagania polityczne zapewniają inteligentną rozrywkę na najwyższym poziomie.
Share
Książka "Tryumf postprawdy" wkrótce trafi do księgarń
Książka "Tryumf postprawdy" wkrótce trafi do księgarńŹródło: Materiały prasowe
d3gavgp

Agent Dominic Caruso, siostrzeniec Jacka Ryana, bierze udział w szkoleniu pod okiem byłego izraelskiego komandosa. Ćwiczenia przerywa niespodziewany atak na rodzinę Izraelczyka. Jedynym ocalałym z masakry jest Caruso. Gdy wiadomość dociera do Waszyngtonu, wychodzi na jaw, że dramatyczne wydarzenia zapoczątkował wyciek szokującej informacji rządowej.

Waszyngton, współcześnie. Ethan Ross, niespełniony pracownik Rady Bezpieczeństwa Narodowego, przekazuje zaufanemu dziennikarzowi tajną informację rządową. Odsłania ona niewygodną prawdę o CIA: agencja zamieszana jest w atak na statek przewożący pokojowych aktywistów.

Chociaż wiadomość nie ukazuje się publicznie, wkrótce w Indiach ginie dowodzący niechlubnym abordażem izraelski komandos oraz jego rodzina. Przypadkowym świadkiem masakry jest przebywający na szkoleniu pod okiem Izraelczyka pracownik tajnych służb Dominic Caruso, prywatnie siostrzeniec prezydenta USA Jacka Ryana. Tymczasem giną kolejne osoby…

d3gavgp

Trop wiedzie do bardzo niebezpiecznego i bezwzględnego irańskiego agenta Mohammeda Mobasheri… Czy Caruso uda się powstrzymać zło wywołane rządowym przeciekiem, grożące konfliktem na skalę światową?

Mark Greaney – zdobył wykształcenie w dziedzinie stosunków międzynarodowych i nauk politycznych. Jest autorem powieści Locked On, Threat Vector i Zwierzchnik, które napisał razem z Tomem Clancym. W jego własnej serii Gray Man ukazały się cztery tytuły: The Gray Man, On Target, Ballistic i Dead Eye.

Aby zdobyć informacje potrzebne do napisania swoich książek, zwiedził ponad piętnaście krajów. Przeszedł szkolenia w dziedzinie posługiwania się bronią palną, w zakresie medycyny wojennej i walki wręcz.

Zobacz też: Camilla Läckberg w Prologu: kobiety muszą wziąć odpowiedzialność za swoje życie

d3gavgp

Tom Clancy (1947–2013) – amerykański pisarz, autor powieści sensacyjnych o pracy tajnych służb, dziesięć jego książek trafiło na pierwsze miejsce listy bestsellerów „New York Timesa”. Debiutował w 1984 r. Polowaniem na Czerwony Październik, powieść ta przyniosła mu międzynarodową sławę.

Jego książki sprzedały się w ponad 50 milionach egzemplarzy, a cztery z nich zostały zekranizowane (Polowanie na Czerwony Październik, Czas patriotów, Stan zagrożenia, Suma wszystkich strachów). W serii z Jackiem Ryanem i Jackiem Ryanem Jr. ukazały się następujące tytuły: Bez skrupułów (1997), Patrioci (2011), Czerwony królik (2011), Kardynał z Kremla (2011), Stan zagrożenia (2013), Suma wszystkich strachów (2011), Dług honorowy (2011), Dekret (2011), Tęcza sześć (2011), Niedźwiedź i smok (2012), Zęby tygrysa (2013), Poszukiwany żywy lub martwy (2012), Zwierzchnik (2014). Po śmierci autora jego fabuły i serie sensacyjne są kontynuowane przez innych pisarzy i publikowane pod marką TOM CLANCY.

Premiera: 5 CZERWCA 2019 | Seria: poza serią | Wydawnictwo W.A.B.
Tłumaczenie: Leszek Karnas

Zobacz też: Wojtek Miłoszewski: Sceny wymyślone przeze mnie leżą poza zasięgiem budżetowym polskich producentów

d3gavgp

Podziel się opinią

Share
d3gavgp
d3gavgp