ycipk-1oxizt

Ranking książek najlepiej sprzedających się pisarzy. Olga Tokarczuk nie jest na pierwszym miejscu

Wydawać by się mogło, że Literacka Nagroda Nobla zmieni wszystko. Przede wszystkim napędzi rynek sprzedaży książek polskiej autorki. Tymczasem okazuje się, że Olgę Tokarczuk wyprzedzają inni pisarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bonda wyprzedziła Olgę Tokarczuk
Katarzyna Bonda wyprzedziła Olgę Tokarczuk (Materiały prasowe)
ycipk-1oxizt

25 listopada do kiosków trafi nowy numer tygodnika "Wprost". A już dziś jeden z dziennikarzy, Szymon Krawiec zdradził, czego możemy się spodziewać. Za pośrednictwem Twittera udostępnił okładkę numeru, na której widnieje para popularnych pisarzy kryminałów: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz. Ta pierwsza ma na głowie koronę, a jej pisarski (i życiowy) partner stoi za nią w cieniu, jak paź królowej.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Bonda: "Na początku związku z Remigiuszem czułam się straszliwie stara"

ycipk-1oxizt

"W najnowszym tygodniku świeżutkie dane Nielsena o najlepiej sprzedających się polskich pisarzach. Mimo Nobla, to nie Tokarczuk jest w tym roku na pierwszym miejscu. Wyprzedza ją dwóch innych autorów". Czyżby chodziło o gatunek, którym ta dwójka się para, czy może o coś innego? I co to właściwie mówi o Polakach?

Oprócz Tokarczuk, Mroza i Bondy w zestawieniu znaleźli się również: Andrzej Sapkowski i... Blanka Lipińska. Resztę nazwisk poznamy w najnowszym numerze.

Zobacz też: Olga Tokarczuk: Powstał kalkulator dla czytelników noblistki

ycipk-1oxizt
Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1oxizt

ycipk-1oxizt
ycipk-1oxizt