Trwa ładowanie...

Książki na każdy humorek, czyli "Hania, mistrzyni humorków"

Hania Humorek to bohaterka na dzisiejsze czasy. Pokochają ją zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Daleko jej do ideału, ma swoje lepsze i gorsze dni. To na pewno jeden z powodów jej niezwykłej popularności, bo przecież nikt nie jest i nie chce być perfekcyjny!

Książki na każdy humorek, czyli "Hania, mistrzyni humorków"Źródło: Materiały prasowe
d3kbhnw
d3kbhnw

Zachowuje się nietypowo, bywa złośliwa, często dokucza młodszemu bratu, zdarza jej się oszukiwać albo zazdrościć innym dzieciom. Jednak w gruncie rzeczy ma wielkie serce, a jej przygody niejednokrotnie posłużą jako przestroga dla tych, którzy zachowują się podobnie. Hania ma swoje humory i swoje zdanie, bo jest ciekawą wszystkiego dziewczyną z sąsiedztwa, która codzienne życiowe perypetie potrafi zmienić w prawdziwą przygodę. Kto by nie chciał mieć takiej przyjaciółki na lato! Na rynku dostępne są dwie serie książek z Hanią jako bohaterką. Jest w czym wybierać.

Czytelnik na kartach najnowszych tytułów w cyklu autorstwa Megan McDonald będzie towarzyszyć Hani Humorek w Dniu Mańkuta i dowie się, czy istnieje Wróżka Zębuszka.

"Hania Humorek i przyjaciele. Zręczni leworęczni”

W Dniu Mańkuta trzeba używać lewej ręki, a to, jak się okazuje, wcale niełatwa sprawa, bo mimo ćwiczeń trudno sprawić, aby działała jak prawa. Ale może się uda, przecież ćwiczyć można wszędzie – nawet na Festiwalu Precli i na polu golfowym!
Komu pójdzie lepiej tym razem? Smrodkowi czy Hani?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Hania Humorek i przyjaciele. Wróżka Zębuszka”

Aby dowiedzieć się, czy Wróżka Zębuszka istnieje, Hania Humorek posunie się do niewiarygodnych rzeczy. Ale przecież musi dowieść prawdy, bo to sprawa życia i śmierci, szczególnie że jakiś piątoklasista ośmielił się wątpić w jej istnienie i do tego rozgłaszał to na lewo i prawo! Hania wkracza do akcji. Teraz tylko trzeba znaleźć najnowszy chwiejący się ząb. Zaraz, zaraz, czy aby Smrodek od jakiegoś czasu nie narzekał, że coś mu przeszkadza w gryzieniu? Jasne! Teraz trzeba tylko znaleźć sposób na wyrwanie zęba i cichutko umieścić go pod poduszką. Wróżka przyjdzie czy nie? Oto jest pytanie!

Te historie rozśmieszą każde dziecko! Wielbiciele Hani Humorek na pewno ze smakiem wgryzą się w tę opowieść pełną niespodzianek… i odrobiny magii, jak i w poprzednią o świecie z perspektywy lewej strony.

d3kbhnw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kbhnw