Trwa ładowanie...

Kimkolwiek jesteś": 7 dni bez Internetu. Za każdą godzinę dostaniesz książkę

Siedem dni, czyli 168 godzin bez dostępu do sieci – za każdą godzinę książka. Wydawnictwo W.A.B. w związku z premierą thrillera „Kimkolwiek jesteś” Jakuba Szamałka zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji. Czego dowiesz się o sobie, gdy odłączysz się na jakiś czas od Internetu?

Kimkolwiek jesteś": 7 dni bez Internetu. Za każdą godzinę dostaniesz książkęŹródło: Materiały prasowe
d2z8ynn
d2z8ynn

Gdy bycie offline nawet przez kilka godzin powoduje dyskomfort i nerwowe szukanie wzrokiem telefonu, nasuwa się pytanie: co stanie się, gdy na 7 dni się wylogujesz? Gdy nie odpowiesz od razu na wszystkie wiadomości w mediach społecznościowych, gdy nie wejdziesz na swój ulubiony portal, gdy jak zazwyczaj nie wstawisz relacji ze spotkania z przyjaciółmi?

Odłącz się od Internetu na siedem wybranych dni – i sprawdź, co się wydarzy. Jakie uczucia to obudzi? Czy było ciężko? Czym w życiu prywatnym są dla nas Internet i media społecznościowe? Czy potrafimy bez nich funkcjonować? Wrażenia i refleksje na ten temat wyślij pod wskazany niżej adres mailowy. Siedem dni można podzielić na trzy weekendy i jeden wybrany dzień. Ważne, by podjąć rękawicę i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie oraz o tym, jaki wpływ mają na nas nowe technologie. Za każdą godzinę, którą wytrzymasz bez dostępu do sieci, Wydawnictwo W.A.B. oferuje książkę. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które wyślą najciekawsze opisy swoich doświadczeń.

Zobacz akcję:

"Fascynująca, oszałamiająca i przerażająca” – pisze o „Kimkolwiek jesteś” Wojciech Chmielarz. Wartka akcja i mocne osadzenie w świecie rządzonym przez nowe technologie sprawiają, że po przeczytaniu bestsellerowej powieści Jakuba Szamałka trudno się otrząsnąć.

d2z8ynn

Listopad 2018. Charyzmatyczna dziennikarka Julita Wójcicka kontynuuje śledztwo rozpoczęte przez Emila Chorczyńskiego. Wśród materiałów, które od niego otrzymała, znajduje się niepasujący do pozostałych tajemniczy plik z krótką adnotacją: "sprawdź”. To artykuł sprzed dwóch lat o śmierci KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, uduszonej na oczach tysięcy internautów. Wójcicka bez wahania podejmuje trop, który zaprowadzi ją w zupełnie niespodziewaną stronę – poza granice kraju, ku spiskom politycznym, hakerskim zlotom oraz śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Gra toczy się o najwyższą stawkę – władzę. "Znajdę cię, pomyślała Julita. Kimkolwiek jesteś”.

Tymczasem trwają przygotowania do wyborów parlamentarnych, w których po raz pierwszy startuje nowa partia – Polska Jutro. Dla prowadzącej kampanię wyborczą Anety Bielińskiej to sprawa być albo nie być. Niespodziewanie do zespołu dołącza tajemnicza agencja Net Solutions, proponująca nowe metody prowadzenia kampanii. Zaczyna się bezwzględna walka o głosy wyborców.

Jakub Szamałek – pisarz, scenarzysta studia CD Projekt RED (producent serii gier "Wiedźmin”). Absolwent Oksfordu, doktor archeologii śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Cambridge, stypendysta Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Autor trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharesie. Zaliczony przez fundację Res Publica, Google i Financial Times do grona stu młodych liderów Europy Centralnej i Wschodniej. Thriller "Cokolwiek wybierzesz”, pierwsza część trylogii "Ukryta sieć”, ukazał się w 2018 r. "Kimkolwiek jesteś” to kontynuacja serii.

Opisy proszę wysyłać pod adres mailowy:
malgorzata.danowska@gwfoksal.pl
Link do regulaminu: TU

d2z8ynn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z8ynn