Trwa ładowanie...

GDAŃSK: Spotkanie z Małgorzatą Tusk

W sobotę, 1 lutego o godzinie 18.00 Małgorzata Tusk będzie gościem salonu Empik w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 141). Okazją do rozmowy będzie promocja jej książki „Między nami”.

Share
GDAŃSK: Spotkanie z Małgorzatą TuskŹródło: "__wlasne
d6z2t30

W sobotę, 1 lutego o godzinie 18.00 Małgorzata Tusk będzie gościem salonu Empik w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 141). Okazją do rozmowy będzie promocja jej książki „ Między nami ”.

Książka Małgorzaty Tusk pt. Między nami to osobista opowieść, z której wyłania się obraz kobiety niezależnej, starającej się u boku silnego mężczyzny tworzyć własny świat. Ponieważ polityka jest żywiołem jej męża, historia prywatnego życia często splata się z historią Polski. Jest to również opowieść kobiety, która nie boi się mówić o swoich słabościach i potrzebach, a jej doświadczenia, relacje rodzinne, problemy i pasje bliskie są wielu kobietom. „Życie z moim mężem często przypomina ostry rajd z przeszkodami, ale ja zachowuję w tym wszystkim własną przestrzeń” – pisze w swojej książce i dodaje: „Teraz mam swój świat i – tak między nami – nie zamierzam z niego rezygnować”.

d6z2t30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6z2t30