Trwa ładowanie...

Danuta Stenka polską Bridget Jones!

Danuta Stenka polską Bridget Jones!Źródło: Inne
dnq8iqx
dnq8iqx

Mamy wreszcie naszą polską Bridget Jones! Rolę Judyty w filmie według bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi Nigdy w życiu! dostała Danuta Stenka Danuta Stenka . A jeszcze do niedawna wydawało się, że Judytą zostanie Agnieszka Krukówna. Aktorka miała już nawet podpisany kontrakt.

- Niespodziewanie zadzwonił jeden z producentów informując mnie o zmianach - powiedziała nam Agnieszka. - Potem byli bardzo mili i zachowywali się profesjonalnie. Za zerwanie kontraktu mają mi wypłacić odszkodowanie.

Rola Judyty w Nigdy w życiu! to jeden z najbardziej apetycznych kąsków aktorskich ostatnich lat. Film jest ekranizacją bestselleru Katarzyny Grocholi. Znawcy prorokują, że to murowany hit ekranowy.

Nic więc dziwnego, że w kolejce po tę rolę ustawiła się cała plejada polskich gwiazd, m.in. Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Dominika Ostałowska i Anna Samusionek.

dnq8iqx

- Główna bohaterka filmu wystąpi w nim w prawie każdej scenie - zdradza nam kulisy produkcji Ilona Łepkowska, scenarzystka i jeden ze współproducentów Nigdy w życiu. - Pochopnie podjęta decyzja o odtwórczyni roli Judyty oznaczałaby dla filmu katastrofę.

Dlatego casting, który miał się zakończyć w maju, przedłużył się o ponad dwa miesiące! Producenci filmu w końcu zdecydowali, że rolę Judyty najlepiej zagra Danuta Stenka!

Z wyboru Danuty Stenki bardzo zadowolona jest Katarzyna Grochola.

- Jest świetną aktorką, a prywatnie osobą dojrzałą i pełną kobiecości - powiedziała nam pisarka. - Poza tym bardzo się cieszę, że Judyty, kobiety bądź co bądź 37-letniej, nie zagra dwudziestoparolatka, która żyje innymi problemami.

dnq8iqx

To nie koniec nowinek obsadowych w filmie. Główną męską rolę, Adama, zagra Andrzej Zieliński. W męża Judyty i ojca jej córki, Tosi, wcieli się Jan Frycz, a w Tosię - Joasia Jabłczyńska, znana m.in. z roli Marty w serialu Na Wspólnej.

Nigdy w życiu to zabawna opowieść o przygodach rozwódki, samotnie wychowującej nastoletnią córkę. Judyta postanawia zacząć nowe życie: przenosi się na wieś i buduje dom. W końcu w jej świat wkracza Adam. Zaczynają się spełniać marzenia Judyty o księciu z bajki...

Zdjęcia do filmu powstaną w okolicach Warszawy. Pierwszy klaps - już 5 sierpnia.

dnq8iqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnq8iqx