Trwa ładowanie...
dm83k7x
Blanka Lipińska o drugiej książce: "Jestem na okładce. Hejterzy do dzieła!"

Blanka Lipińska o drugiej książce: "Jestem na okładce. Hejterzy do dzieła!"

Zdobyła popularność za sprawą swojej książki "365 dni", która zyskała miano "polskiego Greya". Blanka Lipińska bez skrępowania opowiada o seksie, masturbacji, zabawkach erotycznych. Druga część jej książki jeszcze na długo przed premierą budzi ogromne emocje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dm83k7x

Erotyk "365 dni" sprzedał się jak świeże bułeczki. Komentarze mnożyły się, a o Blance Lipińskiej zaczęło się mówić więcej. Spokojnie można już mówić o fenomenie. Choć do premiery drugiej części książki jeszcze dużo czasu, to tysiące osób zamówiło "Ten dzień" w przedsprzedaży. Po kilku minutach od uruchomienia specjalnie przygotowanej strony internetowej dla fanów opowieści, serwery padły. Można się spodziewać, że historia po raz kolejny stanie się bestsellerem.

W rozmowie z Sandrą Hajduk Lipińska zdradziła kilka szczegółów. - I zbiłam się na wyżyny próżności i umieściłam siebie na okładce. Hejterzy, do dzieła. Prawda jest taka, że pierwsza i druga książka były kiedyś jedną. Usiadłam i napisałam tę historię, co trwało jakieś 2-3 miesiące. Bardzo szybko. (...) Wyrzuciłam to z siebie jednym tchem. Myślę, że napisałabym to w 2 tygodnie, gdybym nie musiała jeść i spać - mówi. - Dostałam nawet jedną wiadomość, że jak szybko nie wydam drugiej części, to ktoś mnie obleje kwasem. Mam fanki, które kochają mnie i nienawidzą jednocześnie. Bo to tak, jakby ktoś w trakcie najlepszej sceny serialu wyłączył telewizor - dodaje.

dm83k7x

Lipińska jest menadżerem klubu, hipnotyzerem-terapeutą, pracuje dla KSW, jest wizażystką, ale przede wszystkim specjalistką od sprzedaży. W rozmowie z WP Książki mówiła: - Wszystko, co się teraz dzieje, dobrze zaplanowałam i przewidziałam. Ja miałam być bestsellerem, więc jestem. Usłyszałam od jednej dziennikarki, że jestem Sławomirem polskiej literatury. Myślę sobie: "kurczę, ktoś mówi, że jestem w polskiej literaturze, a moja książka jest na rynku dopiero od trzech tygodni!". Mogę być nawet Mietkiem Szcześniakiem polskiej literatury, jeśli nadal będzie to szło takim tempem.

Przyznaje w wywiadach, że próbuje przekonać Polaków, by otwarcie mówili o seksie i by nie był to temat tabu.
- Widzę jeden podstawowy problem w Polakach - nawet nie jeden, ale ten jest bliski memu sercu. Mamy problem z mówieniem. Z mówieniem o swoich potrzebach, uczuciach, emocjach. Seks to taki temat tabu, że czasami prędzej uderzylibyśmy głową o ścianę, niż powiedzieli ukochanemu partnerowi, czego potrzebujemy. Chciałabym przełamać w nas tę barierę wstydu, zachęcić ich do mówienia, co tak naprawdę czują - mówiła nam.

W ciągu kilku najbliższych tygodni przekonamy się, czy fenomen wciąż trwa. Premiera "Tego dnia" zapowiedziana jest na 14 listopada 2018 roku.

dm83k7x

Podziel się opinią

Share

dm83k7x

dm83k7x