Trwa ładowanie...

12 miesięcy z Anną Lewandowską

Dziewczyn, które chciałyby żyć, jak Anna Lewandowska, nie brakuje. Jedna z najbardziej znanych trenerek fitness, motywatorka i ambasadorka zdrowego żywienia, ma dla swoich fanów podpowiedź, jak to zrobić. Wydała kalendarz motywacyjny ”Healthy Year by Ann” - na 2018 rok i skomentowała naszą najczęstszą wymówkę - zacznę od nowego roku.

12 miesięcy z Anną LewandowskąŹródło: Materiały prasowe
d3pytvi
d3pytvi

Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb jakim jest zdrowie i rozpocząć przygodę ze sportem – pomoże ci w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla ciebie - mówi gwiazda.

Kalendarz stworzony przez Anię Lewandowską podzielony jest na dwanaście rozdziałów, odpowiadających kolejnym miesiącom.

Styczeń: Prawda jest taka, że jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, to zrobisz to bez względu na datę. ”Zacznę od nowego roku” to, to samo co ”od jutra” – kolejna wymówka, by nic dzisiaj nie robić.

W każdej z części znajdziemy tygodniowy terminarz z miejscem na osobiste notatki. Dodatkowo Ania przygotowała pola, w których możemy zapisywać wyznaczone sobie cele, czy ćwiczenia motywacyjne. Można prowadzić własne notatki na prawie każdej stronie tego kalendarza.

Marzec: Niech każde ”Jestem tylko kobietą” zamieni się na ”Jestem silną kobietą”. Zaledwie jedno słowo, a różnica ogromna, bo to w nas, kobietach, jest wielka siła i moc!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

_Otwórz się na zmiany i skorzystaj z moich wskazówek, a z tygodnia na tydzień będziesz czuć się lepiej! Daj sobie szansę na lepszy rok. _

d3pytvi

Każdy z miesięcy, to nowe przepisy kucharskie wykorzystujące sezonowe produkty i uwzględniające zapotrzebowanie naszego organizmu o konkretnej porze roku.

Sierpień: Kiedy złapiesz się na negatywnym myśleniu, zadaj sobie pytanie – po co ci to? Zdecydowanie korzystniej przyciągać do siebie pozytywy, od razu poczujesz się lepiej, będziesz miał więcej energii do działania. Lepiej, żeby to dobre myśli kierowały twoimi emocjami!

W kalendarzu znajdziemy również propozycje treningów, a każdy z miesięcy rozpoczyna się krótkim wstępem autorki, który ma pobudzić do refleksji nad czekającymi wyzwaniami.

Listopad: Działaj, realizuj cel, przyciągaj pozytywy i zdrowo się odżywiaj, a będziesz dużo bardziej zmotywowany i szczęśliwy.

W kalendarzu znalazło się wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć z archiwum Ani.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

_”Healthy Year by Ann”, Anna Lewandowska, Burda Książki. _

Obejrzyj też: #dziejesiewkulturze

d3pytvi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pytvi