Trwa ładowanie...
dhhp15z

Zaprojektowani - Krakowskie Spotkanie z Dizajnem

Znakomite osobowości związane z dizajnem i projektowaniem odwiedzą Kraków na początku listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaprojektowani - Krakowskie Spotkanie z Dizajnem
(Materiały organizatora)
dhhp15z

*Na wydarzenie Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem (6-8 listopada 2015) przyjedzie m.in. Filip Springer, reporter i fotograf, autor niedawno wydanej książki "13 pięter" . *

Filip Springer jest reporterem i fotografem. Jego książka reporterska "Miedzianka. Historia znikania" (wyd. Czarne 2011) znalazła się w finale Nagrody Literackiej Nike, finale Nagrody Literackiej Gdynia i finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. W czasie Zaprojektowanych poprowadzi master class w Prodesigne (sobota, 7 listopada, godz. 13). „Dla fotografów ta nieokreśloność architektury jest wielkim wyzwaniem, jak bowiem fotografować coś, czego sami twórcy nie do końca umieją nazwać. Aparat fotograficzny w pisaniu nowych definicji architektury jest właściwie bezradny, doskonale sobie jednak radzi, w rękach fotografa, w jej poznawaniu” - mówi Filip Springer.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, wymagane są wcześniejsze zapisy.

dhhp15z

Zaprojektowani - Krakowskie Spotkania z Dizajnem to festiwal dobrego dizajnu i wnętrza, skupiony na prezentacji polskich projektantów i producentów. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem w 2014 roku, odwiedziło je 5000 osób. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2015 w Krakowie. Głównym organizatorem jest Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, a współorganizatorami – Prodesigne, MyHome.pl, Fundacja Piękna Polska oraz KOŁO.

dhhp15z

Podziel się opinią

Share
dhhp15z
dhhp15z