Trwa ładowanie...

Tylko Chuck Norris nie lubił tych dowcipów

Tylko Chuck Norris nie lubił tych dowcipówŹródło: Inne
d2ya44d
d2ya44d

Aktor i znawca sztuk walki Chuck Norris wytoczył w Nowym Jorku proces wydawnictwu Penguin za książkę, która wykorzystała jego znane nazwisko. Książka oparta została na satyrycznej liście faktów z życia Chucka Norrisa, które znaleźć można w Internecie.

- Niektóre z tych faktów są rasistowskie, sprośne i ukazują pana Norrisa jako zaangażowanego w nielegalne interesy. Pozwani przywłaszczają i wykorzystują sobie nazwisko pana Norrisa oraz jego wizerunek dla własnego zysku materialnego - uzasadniono w pozwie.

Prawdę o Chucku Norrisie: 400 faktów o najwspanialszym człowieku na świecie wydaną przez Penguin spisał Ian Spector. Książka opiera się na rozpowszechnianych od 2005 r. w Sieci dowcipach o wielkim superbohaterze o niezwykłych zdolnościach. Zawiera np. takie anegdoty: „Chuck Norris nie śpi. On czuwa” albo „Łzy Chucka leczą raka! Niestety Chuck nigdy nie zapłakał”.

Chuck Norris , prawdziwe imię i nazwisko Carlos Ray Norris, wyznaje, że wszystko, co wiąże się z jego nazwiskiem, jest zarezerwowane i chronione.

d2ya44d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ya44d