Trwa ładowanie...
d4fx84g
czytanie
28 kwietnia 2010, 14:57

Tato, czy umiesz czytać?

d4fx84g
d4fx84g

CZYTAJ DZIECKU 20 MINUT DZIENNIE. CODZIENNIE. Oto przesłanie wielkiej ogólnopolskiej kampanii, która rozpoczęła się 1 czerwca, skierowane do dorosłych rodziców, dziadków, opiekunów, wychowawców i nauczycieli. Akcję zorganizowała fundacja ABCXXI - Program Zdrowia Emocjonalnego razem z partnerami medialnymi: Telewizją Polską S.A., Polskim Radiem, Gazetą Wyborczą, Polityką i miesięcznikiem Dziecko. Jednocześnie Polska Izba Książki ogłosiła, że 29 września będzie dniem głośnego czytania w całym kraju.
Kampania ma przekonać do codziennego głośnego czytania dzieciom w każdym wieku, informując o zaletach czytania i jego ogromnym wpływie na rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że dzięki audycjom telewizyjnym i radiowym, artykułom w prasie, zrobionej specjalnie z myślą o kampanii reklamówce telewizyjnej oraz akcjom w różnych miastach uda się przekonać społeczeństwo do codziennego czytania dzieciom. Fundacja ABC XXI przewiduje również współpracę z wydawcami literatury dziecięcej i młodzieżowej, w tym stworzenie listy książek rekomendowanych rodzicom.

d4fx84g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fx84g

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj