Trwa ładowanie...

"Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć...". Jeremy Clarkson wraca z nową książką

Jeremy Clarkson powraca po prawie 3-letniej przerwie. "Świat według Clarksona” z podtytułem "Jeśli mógłbym dokończyć…" to już siódma część cyklu z felietonami specjalisty od motoryzacji.

"Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć...". Jeremy Clarkson wraca z nową książkąŹródło: ONS.pl
d37xdxm
d37xdxm

"Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…" składa się z 92 felietonów na ponad 450 stronach. Jeremy Clarkson porusza w niej takie jak m.in. brexit, kryzys imigracyjny czy katastrofa klimatyczna. Autor przedstawia własne przemyślenia dotyczące rozwiązań aktualnych problemów cywilizacyjnych.

"Czytając felietony Clarksona, nie sposób nie parskać śmiechem – nie opanujemy jego wybuchów, dowiadując się, jak pokrzywdzeni przez los są mężczyźni – w szczególności w porównaniu do koni, w których lubują się kobiety i którym są w stanie wybaczać o wiele więcej. Trudno zachować kamienną twarz, gdy Clarkson pisze o kotach jak o psychopatach, twierdząc mimochodem, że bajka »Tom i Jerry« wcale nie była kreskówką, lecz filmem dokumentalnym" - czytamy w opisie.

"Jego argumentacja, dlaczego niektórym Anglikom powinno się zakazać wyjazdu z kraju albo w jakich powodów różowe wino wygrywa z czerwonym i białym, albo czy powinno się pozwalać bezdomnym polować na gołębie – to istne perełki felietonistyki. A to tylko mała próbka tego, z czym przyjdzie się nam zetknąć, gdy otworzymy nową książkę obrazoburczego brytyjskiego komentatora absurdów codzienności" - napisano.

d37xdxm

"Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…" zbiera bardzo pozytywne recenzje. Według krytyków poglądy i poczucie humoru dziennikarza mocno ewoluowało w ciągu ostatnich lat. Książka dostępna jest już w polskich księgarniach.

ZOBACZ TAKŻE: Clarkson, Hammond i May na lotnisku w Warszawie!

d37xdxm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37xdxm