Trwa ładowanie...

„Samotność w sieci” zobaczyło już 133 tysiące widzów

„Samotność w sieci” zobaczyło już 133 tysiące widzówŹródło: Inne
d4y40zv
d4y40zv

133 tysiące widzów obejrzało już film „Samotność w sieci”, który na ekrany polskich kin wszedł w ub. piątek.

SAMOTNOŚĆ W SIECI. ZOBACZ ZDJĘCIA

Na razie od „Samotności w sieci” lepszą oglądalność w pierwszych dniach wyświetlania miały dwa filmy zagraniczne: „Piraci z Karaibów” (ponad 233 tys. widzów) oraz „Kod da Vinci” (ponad 341 tys.).

Dystrybutor filmu przewiduje, że końcowa frekwencja na filmie „Samotność w sieci” w kinach może przekroczyć pół miliona widzów. Jeśli film faktycznie osiągnie taką oglądalność – znajdzie się w pierwszej dziesiątce największych przebojów wprowadzonych do kin w tym roku.

„Samotność w sieci” jest adaptacją powieści Janusza L. Wiśniewskiego pod tym samym tytułem, dokonaną przez niego samego, przy współudziale reżysera Witolda Adamka. To opowieść o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony nowoczesną techniką, tęskni jednak za prawdziwym uczuciem.

W filmie występują m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra.

Książka Janusza L. Wiśniewskiego i film „Samotność w sieci” objete są medialnym patronatem Wirtualnej Polski.

d4y40zv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4y40zv

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj