ycipk-3bsg8l

Olga Tokarczuk i kolejka jak za komuny. Wszyscy czekali na wejściówki na spotkanie z autorką

We Wrocławiu przed Narodowym Forum Muzyki od godz. 11.00 rozpoczęło się wydawanie bezpłatnych wejściówek na spotkanie z Olgą Tokarczuk. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejka wydłużała się z każdą minutą
Kolejka wydłużała się z każdą minutą (Materiały prasowe)
ycipk-3bsg8l

Już w najbliższy weekend 18-20 października 2019 r. odbędzie się wydarzenie literackie, Bruno Schultz Festiwal. Gościem specjalnym będzie noblistka Olga Tokarczuk.

Dziś o godz. 11.00 ruszyło wydawanie biletów. Kolejka do kas NFM zrobiła prawdziwe zamieszanie wśród Wrocławian. To potwierdziło przypuszczenie organizatorów, którzy po ogłoszeniu wyników komisji noblowskiej zdecydowali się na zmianę lokalizacji wydarzenia. Poprzednie miejsce zdecydowanie nie pomieściłoby takiej liczby ludzi.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-3bsg8l

Zobacz też: Olga Tokarczuk: Pierwsze spotkanie z Noblistką odbędzie się we Wrocławiu

Organizatorzy Bruno Schulz. Festiwal zaplanowali na niedzielę, 20 października spotkanie z Olgą Tokarczuk. Spotkanie z autorką miało odbyć się w Oratorium Marianum. Jednak gdy w ubiegły czwartek poinformowano, że Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla, organizatorzy zdecydowali się na większą salę, która pomieści ok. 1800 osób.

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3bsg8l

ycipk-3bsg8l
ycipk-3bsg8l