Trwa ładowanie...

Obsada adaptacji Ja wam pokażę!

Obsada adaptacji Ja wam pokażę!Źródło: Inne
d13eojb
d13eojb

Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi Ja wam pokażę! .

W filmie, w którym główną rolę Judyty zagra Grażyna Wolszczak, Hanna Bielicka wcieli się w postać ciotki Hanki. Ukochanego głównej bohaterki zagra Paweł Deląg, natomiast w roli jej byłego męża pojawi się Cezary Pazura.

W obsadzie znaleźli się też Maria Niklińska (jako Tosia), Agnieszka Pilaszewska (Ula), Anna Korcz (Złośliwa), a także Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski (w rolach rodziców Judyty). Epizodyczną rolę ma zagrać Katarzyna Grochola .

d13eojb

Zdjęcia do „Ja wam pokażę!” w reżyserii Denisa Delica mają ruszyć 16 sierpnia w Warszawie. Pierwsze ujęcia powstaną w redakcji, gdzie zatrudniona jest Judyta, a na planie spotkają się m.in. Wolszczak i Korcz. W sumie zaplanowano prawie 30 dni zdjęciowych, a premiera filmu prawdopodobnie odbędzie się w Walentynki 2006 roku.

Ja wam pokażę! to kolejna po Nigdy w życiu książka Katarzyny Grocholi przeniesiona na ekran. Scenariusz napisali wspólnie autorka i Cezary Harasimowicz. Pierwszy film oparty na prozie Grocholi przyciągnął do kin ponad półtora miliona widzów.

d13eojb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13eojb