Trwa ładowanie...
konkurs

Obrady Jury Nagrody Alchemika pod przewodnictwem Krystyny Jandy

Przyznanie Nagrody Alchemika już jutro! W 20. rocznicę polskiego wydania Alchemika Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel ufundowało nagrodę w wysokości 20 000 zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia.

Share
Obrady Jury Nagrody Alchemika pod przewodnictwem Krystyny Jandy
Źródło:
d23eu8y

Przyznanie Nagrody Alchemika już jutro! W 20. rocznicę polskiego wydania Alchemika Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel ufundowało nagrodę w wysokości 20 000 zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia.

Kogoś, kto postawił wszystko na jedną kartę, wyszedł z rutynowych, wygodnych kolein, żeby realizować siebie. Dla śmiałka, który wyruszył na poszukiwanie skarbu, który drzemie w nim samym. Jak Santiago z przypowieści Paula Coelho.

Sylwetki sześciu wybranych kandydatów opisała znana dziennikarka i reporterka Maria Wiernikowska. Były one publikowane od czerwca do 27 października br. na stronie www.nagrodaalchemika.pl i na stronach WP Książki.

d23eu8y

Do finału Nagrody Alchemika przeszli (kolejność alfabetyczna):
Eliza i Wojciech Łopacińscy
Michał Malinowski
Marcin Woroch

Zwycięzcę wyłoni jury w składzie:

Krystyna Janda, Przewodnicząca Jury – parę lat temu zastawiła własny dom po to, by zbudować swój teatr

Basia Stępień – wywróciła swoje życie do góry nogami po to, by wydać Alchemika , od którego zaczęła się historia Drzewa Babel,

*Łukasz Jakóbiak *– gdy nie udało mu się znaleźć upragnionej pracy w telewizji, wziął sprawy w swoje ręce i w swojej kawalerce stworzył internetowy talk-show „20m2”,

Tomek Mackiewicz – bez pieniędzy, bez sprzętu i bez przygotowania wdrapał się na Himalaje z najniższego dołka.

Finałowa gala, na której poznamy zwycięzcę, odbędzie się pod 27 listopada w warszawskim Och-Teatrze.

d23eu8y

Podziel się opinią

Share
d23eu8y
d23eu8y