ycipk-2towz6

Nikt nie przyszedł na spotkanie z Wodeckim

W gdyńskim Empiku odbyło się spotkanie literackie ze Zbigniewem Wodeckim. Były juror "Tańca z Gwiazdami" promował swoją autobiografię "Pszczoła, Bach i skrzypce". Muzyk pojawił się punktualnie. Niestety jego fani nie dopisali. Wodecki więc siedział samotnie przy stoliku i popijał kawę. Obok przechodzili klienci w ogóle nie zwracając uwagi na siedzącą gwiazdę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nikt nie przyszedł na spotkanie z Wodeckim
("__wlasne)
ycipk-2towz6

W gdyńskim Empiku odbyło się spotkanie literackie ze Zbigniewem Wodeckim. Były juror "Tańca z Gwiazdami" promował swoją autobiografię "Pszczoła, Bach i skrzypce".

Muzyk pojawił się punktualnie. Niestety jego fani nie dopisali. Wodecki więc siedział samotnie przy stoliku i popijał kawę.Obok przechodzili klienci w ogóle nie zwracając uwagi na siedzącą gwiazdę.

Po 15 minutach prowadzący spotkanie postanowił ratować sytuację. Zaczął zaczepiać klientów i zachęcać ich do podchodzenia po autografy od artysty.W efekcie podeszły trzy osoby, a jedna nawet zrobiła sobie z Wodeckim zdjęcie.

ycipk-2towz6

Mimo, że sytuacja była dość przykra, były juror "Tańca z Gwiazdami" nie dał tego po sobie poznać.Szybko opuścił Empik, gdzie na środku pozostał pusty stolik i książki.

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2towz6

ycipk-2towz6
ycipk-2towz6