Trwa ładowanie...

Nikt nie przyszedł na spotkanie z Wodeckim

W gdyńskim Empiku odbyło się spotkanie literackie ze Zbigniewem Wodeckim. Były juror "Tańca z Gwiazdami" promował swoją autobiografię "Pszczoła, Bach i skrzypce". Muzyk pojawił się punktualnie. Niestety jego fani nie dopisali. Wodecki więc siedział samotnie przy stoliku i popijał kawę. Obok przechodzili klienci w ogóle nie zwracając uwagi na siedzącą gwiazdę

Share
Nikt nie przyszedł na spotkanie z Wodeckim
Źródło: "__wlasne
d1w30f5

W gdyńskim Empiku odbyło się spotkanie literackie ze Zbigniewem Wodeckim. Były juror "Tańca z Gwiazdami" promował swoją autobiografię "Pszczoła, Bach i skrzypce".

Muzyk pojawił się punktualnie. Niestety jego fani nie dopisali. Wodecki więc siedział samotnie przy stoliku i popijał kawę.Obok przechodzili klienci w ogóle nie zwracając uwagi na siedzącą gwiazdę.

Po 15 minutach prowadzący spotkanie postanowił ratować sytuację. Zaczął zaczepiać klientów i zachęcać ich do podchodzenia po autografy od artysty.W efekcie podeszły trzy osoby, a jedna nawet zrobiła sobie z Wodeckim zdjęcie.

Mimo, że sytuacja była dość przykra, były juror "Tańca z Gwiazdami" nie dał tego po sobie poznać.Szybko opuścił Empik, gdzie na środku pozostał pusty stolik i książki.

d1w30f5

Podziel się opinią

Share
d1w30f5
d1w30f5