Trwa ładowanie...
d354410

"Miejsce dla czytelnika" w krakowskich tramwajach

W krakowskich tramwajach pojawiły się naklejki "Miejsce dla czytelnika". Akcja jest związana z krakowskimi obchodami roku Czesława Miłosza i staraniami Krakowa o tytuł Miasta Literatury UNESCO. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Miejsce dla czytelnika" w krakowskich tramwajach
("__wlasne)
d354410

*W krakowskich tramwajach pojawiły się naklejki "Miejsce dla czytelnika". Akcja jest związana z krakowskimi obchodami roku Czesława Miłosza i staraniami Krakowa o tytuł Miasta Literatury UNESCO. * Naklejki zostały umieszczone w czterech składach tramwajowych kursujących po mieście, a oznaczonych cytatami z utworów Czesława Miłosza .

"Akcja ma pokazać, że Kraków to miasto, które żyje literaturą i aktywnie odpowiada na potrzeby czytających. Naklejki oznaczają przestrzeń przyjazną dla osób z książką. Chcielibyśmy, aby miejsca te pozostały do dyspozycji właśnie czytelników, choć w praktyce w zatłoczonych trawmajach może to być trudne. Akcja ma charakter pilotażowy, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się ją rozszerzyć" - powiedziała PAP Aleksandra Nalepa z organizującego akcję Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Współorganizatorem projektu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie.

d354410

Podziel się opinią

Share
d354410
d354410