Trwa ładowanie...
d43mepl

Marta Żmuda Trzebiatowska o "Biegnącej z wilkami": "Zrozumiałam jak wspaniale być kobietą" #GdybyNieKsiążka

Są książki, które, po prostu, zmieniają życie czytelników. O takiej właśnie powieści opowiada nam Marta Żmuda Trzebiatowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do akcji WP.
Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do akcji WP. (Archiwum prywatne)
d43mepl

Marta Żmuda Trzebiatowska, aktorka, opowiada nam o książce, która przewartościowała jej postrzeganie samej siebie.

- "Biegnąca z wilkami", autorka Clarissa Pinkola Estes. Ta książka uratowała mi życie. Dzięki niej przestałam spełniać oczekiwania innych, zaczęłam bardziej słuchać intuicji i zrozumiałam jak wspaniale być kobietą - opowiada aktorka.

"Biegnąca z wilkami" to książka, która powstawała przez 21 lat. Autorka pokazuje, że w każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna prastara mądrość.

d43mepl

Książkę przetłumaczono na dziewiętnaście języków, przez dwa lata pozostawała na liście bestsellerów "New York Timesa", wysoko ceniona jako klasyczna i doniosła praca na temat wewnętrznego życia kobiety.

60 procent Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Razem możemy to zmienić! Wirtualna Polska dedykuje akcję #GdybyNieKsiążka Oldze Tokarczuk, laureatce Literackiej Nagrody Nobla za 2018 r. Wierzymy, że to właśnie książki sprawiają, że stajemy się tymi, kim jesteśmy.

A jaka jest najważniejsza książka w Twoim życiu? Czekamy na tytuły i zdjęcia na #dziejesię.

Swoje ukochane książki wybrali już m.in. Katarzyna Bonda i Rafał Maślak. Czekamy na ciebie!

   WP.PL
(WP.PL)
d43mepl

Podziel się opinią

Share
d43mepl
d43mepl