Trwa ładowanie...

LUBLIN: Walentynki 2014: Randki z książką w bibliotece

W związku ze zbliżającymi się walentynkami postanowiliśmy przekonać ludzi, że biblioteki i książki to kontekst do romantycznych spotkań i poznania nowych osób.  W dniu walentynek pragniemy stworzyć klimat sprzyjający nawiązywaniu nowych znajomości, możliwości porozmawiania o książkach, a przede wszystkim pomóc naszym czytelnikom lepiej się poznać. Organizując "szybkie randki z książką" nawiązujemy do popularnych na całym świecie spotkań,  podczas których ludzie mają szansę w krótkim czasie zawrzeć wiele nowych znajomości.

LUBLIN: Walentynki 2014: Randki z książką w biblioteceŹródło: "__wlasne
d3jl3df
d3jl3df

Zapraszamy czytelników na "szybkie randki z książką" do Miejskiej Biblioteki Publicznej.**

W związku ze zbliżającymi się walentynkami postanowiliśmy przekonać ludzi, że biblioteki i książki to kontekst do romantycznych spotkań i poznania nowych osób. W dniu walentynek pragniemy stworzyć klimat sprzyjający nawiązywaniu nowych znajomości, możliwości porozmawiania o książkach, a przede wszystkim pomóc naszym czytelnikom lepiej się poznać. Organizując "szybkie randki z książką" nawiązujemy do popularnych na całym świecie spotkań, podczas których ludzie mają szansę w krótkim czasie zawrzeć wiele nowych znajomości.
* Zapraszamy 14 lutego 2014, o godz. 17.00*

Filia nr 2, ul. Peowiaków 12** zaprasza na walentynkowe "Szybkie randki z książką".
**W programie:

Powitanie czytelników
3 minutowe rozmowy w parach
Chętnym czytelnikom będziemy robić pamiątkowe zdjęcia w walentynkowej scenerii, które później będzie można odebrać w naszej bibliotece.
Pamiątkowe serduszko z cytatem dla każdego czytelnika* Filia nr 29, ul. Kiepury 5 zaprasza wszystkich miłośników literatury bez względu na wiek na walentynkowe spotkanie, podczas którego zarówno ci młodsi, jak i starsi będą mieli okazję do wypowiedzenia się na temat swojej pasji czytania książek. Pomogą im przygotowane wcześniej pytania. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w zabawie w kalambury.
Plan spotkania:
- Powitanie uczestników
- Krótkie wprowadzenie
- 3 minutowe rozmowy w parach - każdy z każdym
- Moja ulubiona książka, autor - krótkie wypowiedzi uczestników w formie reklamy
- Kalambury
- Zakończenie
Dla każdego uczestnika spotkania - miła niespodzianka.
*

d3jl3df
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jl3df