Trwa ładowanie...
classic
23-04-2010 13:23

Literatura w eterze

Literatura w eterzeŹródło: Inne
dbn8vd9
dbn8vd9

W Krakowie, Warszawie i Szczecinie od 1 grudnia słychać radio RMF Classic. Program stacji, w której pracuje jedenaście osób, ma charakter muzyczno-literacki.

Twórcy RMF Classic chcą prezentować muzykę klasyczną, filmową, poetycką oraz informacje o najważniejszych imprezach kulturalnych: wystawach, spektaklach teatralnych, premierach filmowych i wydawniczych. Na antenie pojawią się również fragmenty najlepszej polskiej i światowej literatury - recenzje, opinie, rozmowy z ludźmi kultury. Będą też serwisy informacyjne z wiadomościami z kraju i ze świata.

"- RMF Classic to stacja unitargetowa. Łącząca ludzi bez względu na wiek czy wykształcenie. Jedynym wspólnym mianownikiem grupy docelowej stacji jest wspólnota wrażliwości" - uważa rzeczniczka RMF Anna Kozłowska.

W skład Rady Programowej RMF Classic wchodzą: Wisława Szymborska, Anna Dymna, Jerzy Stuhr, Andrzej Mleczko, Bronisław Maj, Jan Kanty Pawluśkiewicz i Grzegorz Turnau.

RMF Classic można słuchać w Krakowie (87,8 FM), Warszawie (98,3 FM) i w Szczecinie (98,0 FM). Stacja jest dostępna na platformie cyfrowej Cyfra+ i na Cyfrowym Polsacie.

dbn8vd9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbn8vd9