Trwa ładowanie...

"Legia to jest potęga" - pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów klubu z Łazienkowskiej

Pierwszy mecz Legia rozegrała sto lat temu. Od tego czasu zasłużyła na miano najpotężniejszego klubu piłkarskiego w Polsce. Mówiąc o Legii, trudno nie wspomnieć o jej kibicach. Wyjątkowych, bo wiernych, lojalnych i cierpliwych. Nikt tak nie dopinguje jak oni. I o tym jest ta książka: o narodzinach największego klubu, gwiazdach minionych i obecnych, najlepszych meczach, stadionie, starej i nowej Żylecie, ale przede wszystkim o tych, co siedzą na trybunach i śpiewają: "Legia to jest potęga".

"Legia to jest potęga" - pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów klubu z ŁazienkowskiejŹródło: Egmont
d4dhejt
d4dhejt

W środku na czytelników czeka mnóstwo archiwalnych i współczesnych zdjęć, ciekawostki o powstaniu Legii, historia herbu Legii i koszulek zawodników. Co w niej jest tak wyjątkowego, że kochają się w niej kolejne pokolenia kibiców? Legia to jest potęga – to nie tylko futbol, to dużo więcej!

Mówiąc o Legii, trudno nie wspomnieć o jej kibicach. Wyjątkowych, bo wiernych, lojalnych i cierpliwych. Nikt tak nie dopinguje jak oni. Specjalnie dla fanów Legii – część ze zdjęciami zawodników i miejscem na autografy piłkarzy słynnego klubu.

Egmont
Źródło: Egmont

"Legia od lat, niezmiennie, fascynuje młodych ludzi. Żyją nią, są z niej dumni, jej wierni. To zjawisko, które wykracza daleko poza sport. Sukcesy drużyny są bardzo ważne, ale wiem, że dla kibiców z Łazienkowskiej Legia to dużo więcej niż strzelane gole i zdobywane tytuły. Pasjonuje ich legenda klubu, jego historia i wielkość. Ta książka jest próbą pokazania, co jest tak fascynującego w Legii, jest rodzajem przewodnika, który wyjaśnia skąd wzięła się legenda klubu, pokazuje największe jego postacie, historię, kibiców, piłkarzy, a nawet stadion. Mam nadzieję, że będzie to sportowy „elementarz” dla każdego młodego kibica." – mówi Dariusz Tuzimek, autor przewodnika "Legia to jest potęga".

Egmont
Źródło: Egmont

"Legia to jest potęga"
Wydawca: Egmont
ISBN: 978-83-281-2359-5
EAN: 9788328123595
Liczba stron: 192
Wiek: 8-11 lat, 12-14 lat
Premiera: 13.09.2017

d4dhejt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dhejt