Trwa ładowanie...
d4lu2hj

"Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą": Od wielkich marzeń do wielkiego celu

"Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą”, autorstwa Marcina Kality, to najnowsza książka z serii o słynnych piłkarzach. Poznamy w niej Krzysztofa Piątka, nie tylko jako autora słynnych "pistoletów”, ale także jako małego chłopca z Niemczy, który przebył długą drogę, by spełnić swoje marzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej
To pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej (Materiały prasowe)
d4lu2hj

Książka trafiła już do sprzedaży i jest kontynuacją piłkarskiej serii "Mali mistrzowie”, która rozwija pasje i zachęca do czytania. Nakładem wydawnictwa Egmont w jej ramach dotychczas ukazały się m.in: "Lewandowski. Wygrane marzenia”, "Neymar. Czarodziej futbolu”, czy "Piszczek. To co naprawdę jest ważne”.

"Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą” to kierowana do dzieci biografia polskiego piłkarza, który z niewielkiej Niemczy trafił do włoskiej Serie A. Jak wyglądała jego piłkarska droga? Jak spełnił swoje marzenie o grze w jednej drużynie ze swoim ulubionym piłkarzem, Robertem Lewandowskim? Tego wszystkiego mali miłośnicy piłki nożnej dowiedzą się z książki!

Zobacz też: "Charlie Hernández i Liga Cieni”: Powieść pełna dowcipu, absurdów i niespodziewanych zwrotów akcji

d4lu2hj

Napisana lekkim, przystępnym językiem książka to opowieść o ciężkiej pracy niezbędnej do zrealizowania swoich celów. Mali fani futbolu dowiedzą się, jak Krzysztof, "mały chłopiec z Niemczy”, trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie, włoskiego AC Milan i jaką drogę przebył, by spełnić swoje marzenia z dzieciństwa.

"Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą” jest doskonałą zachętą do czytania dla chłopców… ale i dziewczynek, które kochają piłkę nożną. Przeznaczona dla dzieci i młodzieży biografia wciągnie każdego małego sportowca, a przy tym zmotywuje do pracy i doda wiary we własne umiejętności. Zachęca do zanurzenie się w świat chłopaka, który miał marzenia. Marzenia, by zostać wielkim piłkarzem.

O KSIĄŻCE:

Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą
Autor: Marcin Kalita
160 stron/ oprawa flexi/ 162 x 235/ cena 36,99 zł
Egmont.pl

d4lu2hj

Podziel się opinią

Share

d4lu2hj

d4lu2hj