Trwa ładowanie...
troll
23-04-2010 13:24

Kim jest Trolla Małgorzaty Musierowicz?

Share
Kim jest Trolla Małgorzaty Musierowicz?Źródło: Inne
d1z1uj7

Od zeszłego roku z niecierpliwością czekamy na najnowszą część serii Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz. Książka do chwili obecnej nie ujrzała światła dziennego, gdyż autorka uznała za stosowne nanieść w niej poprawki. Trzymając się konwencji Jeżycjady autorka chciała, by była ona optymistyczna i żartobliwa.

W styczniu wydawnictwo Akapit-Press podało ostateczny termin ukazania się książki na maj, jednak, ku uciesze rzeszy fanów, zostanie on przybliżony! W wyniku wytężonej pracy drukarni Język Trolli od dziś, 28 kwietnia książka jest już w księgarniach.

Dwa lata temu usłyszeliśmy od Małgorzaty Musierowicz, że ukazująca się wówczas Kalamburka będzie zamykać serię. Liczne protesty fanów twórczości autorki doprowadziły do napisania tej, która ukaże się lada dzień. Jednak tym razem Język Trolli już na pewno będzie zamykał tę popularną serię dla młodzieży.

d1z1uj7

W związku z ukazaniem się kolejnej, tym razem już definitywnie ostatniej części „Jeżycjady”, wydawnictwo organizuje cykl spotkań z Małgorzatą Musierowicz, a już teraz, przed premierą, ogłasza konkurs, którego pytanie brzmi: "Kim jest Trolla?"

Wszyscy, którzy chcą pokusić się o spekulacje na temat postaci Trolli oraz szczegółów dotyczących pozostałych bohaterów najnowszej książki, powinni wysłać e-mail na adres info@akapit-press.com.pl. Dziesięć pierwszych osób otrzyma w nagrodę Język Trolli.

d1z1uj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z1uj7
d1z1uj7