Trwa ładowanie...

Kasia Cichopek pisze

Kasia Cichopek piszeŹródło: Inne
d2oa5lz
d2oa5lz

Już w najbliższy piątek do polskich księgarń trafi pierwsza książka napisana przez Kasię Cichopek i Marcina Hakiela.

Wydawnictwo będzie nosiło tytuł Szkoła tańca. Praktyczny kurs tańca towarzyskiego.

Dzięki książce, każdy kto marzy o podbiciu parkietu poznać będzie mógł kroki m.in.: salsy, tanga, cha chy, jive'a, walca wiedeńskiego i angielskiego. Data wydania podręcznika nie jest przypadkowa. Jego twórcy chcieli bowiem, aby korzystający z ich wskazówek zdążyli je przyswoić jeszcze przed karnawałem. Bonusem do książki jest dołączona płyta CD z muzyką taneczną.

d2oa5lz

Jak para zdradziła, książka powstawała wszędzie: w domu, samochodzie i samolocie. Dla Cichopek jest to sposób na przypomnienie o sobie, dla Hakiela spełnienie marzenia, chociaż jak tancerz sam przyznaje, dotychczas myślał bardziej o kasetach szkoleniowych niż o książce.

W wydaniu poza wskazówkami jak tańczyć czytelnik znajdzie również pożyteczne komentarze oraz utrzymane w reportażowym stylu wstawki zdradzające początki związku pary.

Katarzyna Cichopek jest absolwentką szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Uczyła się w studium teatralnym. Skończyła ognisko teatralne przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Studiuje w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Jest znana dzięki roli Kingi w serialu „M jak miłość”.
Marcin Hakiel studiuje finanse i bankowość jednocześnie na dwóch uniwersytetach – w Warszawie i w Helsinkach. Poza tym jest tancerzem – najważniejsze osiągnięcia w konkursach tanecznych to V miejsce w Pucharze Europy i V-ce mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Reprezentuje klasę taneczną S, najwyższą klasę międzynarodową.

d2oa5lz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oa5lz