Trwa ładowanie...
dnq8iqx

Katarzyna Cichopek

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY

Katarzyna Cichopek, psycholog z wykształcenia, znana natomiast jako aktorka i prezenterka telewizyjna, a także tancerka. Ma na swoim koncie kilka wydanych poradników o tańcu i odżywianiu.

Katarzyna Cichopek – informacje ogólne

Katarzyna Cichopek urodziła się w Warszawie w 1982 roku, ukończyła liceum ogólnokształcące i szkołę sportową, w której uczyła się gimnastyki artystycznej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku psychologia stosunków międzykulturowych w warszawskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Katarzyna Cichopek znana jest z roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość oraz jako zwyciężczyni 2. edycji programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami w parze z Marcinem Hakielem. Para taneczna wzięła ślub w 2008 roku; mają dwójkę dzieci, Adama i Hanię.

Katarzyna Cichopek – kariera

Po sukcesie w "Tańcu z gwiazdami" Katarzyna Cichopek założyła wraz z przyszłym mężem szkołę tańca. Pracowała również jako prowadząca programów rozrywkowych i festiwali muzycznych, a także programów "Sexy mama" i "Mały nie-poradnik" na kanale Polsat Café. Katarzyna Cichopek występowała też w serialach (np. Dziki, Tancerze) i filmach fabularnych (m.in. "K jak Kasia Cichopek" czy Wkręceni 2).

Katarzyna Cichopek – publikacje

Katarzyna Cichopek jest współautorką "Szkoły tańca" stanowiącej podręcznik nauki tańców towarzyskich. Wydała również poradniki dla kobiet pragnących odzyskać figurę po porodzie, zawierające wskazówki odnośnie do ćwiczeń i odżywiania.

dnq8iqx

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnq8iqx
dnq8iqx
dnq8iqx