Trwa ładowanie...

Interaktywna zabawa dla dzieci!

Najnowsze aplikacje na iPada już są dostępne w ofercie wydawniczej Egmont Polska. Do dyspozycji jest seria zabaw edukacyjnych „Sprytne szkraby” dla najmłodszych dzieci oraz „Barbie™ Czytaj i Graj” - w pełni animowana, interaktywna opowieść z licznymi grami oparta o popularne filmy z udziałem Barbie™ – Barbie™ Sekrety Wróżek oraz Barbie™ Akademia Księżniczek

Share
Interaktywna zabawa dla dzieci!Źródło: "__wlasne
d1c6jb4

Według badań przeprowadzonych przez Digital Diares na zlecenie AVG Technologies najmłodsze dzieci w wieku 2-5 lat lepiej radzą sobie z gadżetami elektronicznymi niż z wiązaniem butów, jazdą na rowerze, czy przygotowaniem sobie jedzenia. Łatwiej dzieciom przychodzi obsłużyć komputer, myszkę, smartphone’a, dlatego propozycja ciekawych aktywności dla dzieci jest tym bardziej interesująca.

Sprytne Szkraby to seria 8* zabaw edukacyjnych,która jest rekomendowana*dla dzieci już od 1 roku życia do 5 lat. Maluchy korzystając z nich mogą poznawać dźwięki, kolory, literki, słówka czy cyferki. Trenują pamięć, spostrzegawczość i wyobraźnię. Każda aplikacja zawiera kolorową, przyjazną dziecku grafikę, animacje i muzykę. Bezpieczne gry w wysokiej jakości wykonania przygotowane zawsze w języku polskim. Wspólna zabawa z dzieckiem potwierdzi, jak szybko maluchy wszystko zapamiętują.

Barbie™ Czytaj i Graj zabiera dzieci w wieku od 4 do 7 lat w podróż po dwóch bajkach pełnych fantastycznych gier, pieczołowicie zaprojektowanej grafiki oraz pięknych dźwięków. Każda z historii zawiera animowane elementy oraz gry i zabawy, które ożywiają fabułę i jeszcze bardziej angażują małych czytelników w rozwój wydarzeń. Wspólna zabawa w towarzystwie ulubionej bohaterki to m.in.: mini gry typu kolorowanie, układanki, czy labirynty. Atutem jest fakt, iż mogą z łatwością być obsługiwane przez same dzieci.

Wszyscy, którzy chcieliby skorzystać z aplikacji Puzzle i Nauka liczenia – Sprytne Szkraby mają okazję wypróbować je w najniższej cenie 0,89 EUR w okresie 21 grudnia 2012 – 1 stycznia 2013 r. Wkrótce w ofercie kolejne aplikacje, a wśród nich m.in. Monster High, Tom&Jerry, My Little Pony, Pluszaki Rozrabiaki.

d1c6jb4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c6jb4
d1c6jb4